Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpáros útvonalat...

Melyik kerékpáros útvonalat ajánljátok Budapesten a Margit-körút (Margit-híd) és a Richter Gedeon Gyömrői úti telephelye között?

Figyelt kérdés

A gyorsaság és a nagy átlagsebesség helyett jobban számít a biztonság, lehetőleg gyérebb autós forgalom.

Pl. Az Üllőin nem szeretnék végigdöngetni bicajjal.


2020. ápr. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismered a merretekerjek.hu -t?


Megpróbálok fejből ajánlani valamit...


A budai Duna-parton lemész a Petőfi hídig, át a Ferenc krt-ra, és a Tompa utcán + Balázs Bélán lecsurogsz a Hallerig, ill. akár a Vágóhíd u-ig. Ott egy kicsit Balra, majd rá az Albert Flórián útra. A Könyves Kálmánnál bemész a Népligetbe, és a belső körúton egészen a Vajda Péter utcáig. Ott jobbra ki, a Kőér utcán balra, és már ott is vagy a Gyömrőin. Ez utóbbi szakaszról nincs infóm, bocs, ha a Kőér neked "túl" forgalmas.


Mindjárt megpróbálom felrajzolni valami térképre...

2020. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Asszem, reg. nélkül is meg tudod nézni, ide töltöttem fel:


[link]

2020. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig nem ismertem a merretekerjek-et.


Köszönöm a térképet, holnap kipróbálom, és visszajelzek róla!

2020. ápr. 14. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem, hogy a két végpontot beadva mit mond a merretekerjek, de szerintem felejtős… Szt István krt-on át visz, aztán a krt. mögötti utcákban, II. János Pál pápa tér, stb. stb.... Persze így kb. 3 km-rel rövidebb.



Esetleg még fontolóra veheted a Szabadság hídon átkelést, aztán Baross utca (na ez nem egy nagy élmény), Kőbányai út (ennek nagy részén van bicikliút), Mázsa utca, és úgy rá a Gyömrőire .

2020. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez az útvonal van még tervben: Margit-híd - Blaha - Népszínház - Fiumei - Kőbányai - Vaspálya - Gyömrői.


Kivételesen nem a látványért megyek, hanem dolgozni. :)

2020. ápr. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!