Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 1.Manapság mibe érdemes...

1.Manapság mibe érdemes fektetni? 2. Vettem egy biciklit ami 220 ezer forintba került. Ez egy 2019 gyártású országúti kerékpár Triban 500 a neve. Nem sokat használtam jo állapotban van. Ti mennyiért adnátok el?

Figyelt kérdés
1.A lakáson akár földeken kívül?

2021. jan. 3. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet kapni úgy bringákat, részben a pandémia miatt. Éppen ezért pörög a használtpiac.

FB-nek megvan az az előnye, hogy ha valaki hetene akar bringát eladni, akkor ez könnyen észrevehető. És ha ennek ellenére nincs benne egyik nagyobb bringás csoportban, akkor már gyanús. Viszont a szakmai oldalakon hamarabb le lehet bukni, ha nem hozzáértő valaki, hanem csak egy tolvaj.

De általánosságról beszéltem. Amikor valaki 10 darab ugyanolyan, bontatlan dolgot árul és nem ad garit, akkor az a cucc lopott. Ja, és nagyker ár alatt adja...

2021. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Nyáron én is nézegettem ezt a biciklit, de elfelejtődött. Gondolom nem vagy profi bringás. Mekkora távot tudtál kényelmesen egyhuzamban megtenni vele? Síkságon vagy hegyek között?
2021. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11: *úgy = új
2021. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12. Igen nem vagyok profi bringás csak hobbiból szoktam tekerni. Pécsen lakom szóval Orfű van ami hegyes dombos rész ott nyilván elég rendesen szenvedtem. De sima országúton megy mint állat. Kifejezetten haladó szinten nagyon jo.
2021. jan. 5. 18:49
 15/17 anonim ***** válasza:

1. aranyba, állampaprba, napelembe

2. 120-at talán kapsz érte.

2021. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok a kommenteket. Végül is rájöttem hogy nem érdemes itt ilyet kérdezni mi mennyit ér mert 120 -100 ezer forint és az “eladhatattlan bicikli jelző helyett sikerult 165 ezerert eladnom a kerékpárt egy országúti bringás arcnak. Már az első nap.
2021. jan. 21. 19:52
 17/17 anonim ***** válasza:

igen sajnos tényleg szint alatti morál

próbáltam poént pörgetni:de sok a homár

ez nincs ínyemre ezt utálom s a

sanszos h a lelki "kalasnyikov"leakaszt

itt a morális tröszt tőzsdét dönt

de nem izgulok-s lelki no para

gondolok a beteverő-s a sok lelki szájra a Nő kell

hiszem nem tudom sok itt a balfékeskedés

kiszállok lassan a vételből ennyi elég

lehet a modorom szar-s rettenet(értelenség)a tekintetben

atekintetben nincs kétségem hogy itt fejlődik a modortalan Baj....

.....

2021. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!