Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit ér használtan egy...

Mennyit ér használtan egy ilyen kerékpár?

Figyelt kérdés

2010 Giant Brass dirt 26

[link]



2020. máj. 6. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha SZERENCSÉD van akkor esetleg, talán elviszik 30-40 rongyért, de én a helyedben örülnék, ha 20-nál többet kapok érte. Nem bántásaként írom, de ez egy írtó szar felszereltségű bringa. (Nem fognak érte kapkodni)
2020. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más árulja 85.000 Ft-ért. Xd
2020. máj. 7. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, árulja... Én azt hittem, hogy te eladni akarod? Egyébként általában egy ilyen kerékpáron folyton fejleszteni szoktak valamit (új, jobb fék, első teleszkóp, stb.) és egy bizonyos időközönként a kopó/forgó alkatrészeket is cserélni szokták (lánc, fogaskoszorúl, új agyak, csapágyak) Neked, pedig, hogyha még 10év után is ugyanezekkel az alkatrészekkel van felszerelve a dirt bicód, akkor miért adjon érte ugyan annyit? Egyébként egy használt kerékpár elveszti az új árának minimum 50 százalékát, hát még, ha egy olcsó dirtről van szó, amit senki sem kímélne. Még egyszer mondom, nem sértésből írom ezt az egészet, csak szerintem ez lenne a reális ár érte
2020. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!