Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gyerekkoromban telis tele...

Gyerekkoromban telis tele volt minden falu tipikus falubájkokkal, értsd, pl csepel tura, vagy ahhoz hasonló orosz csodákkal, hová tűntek?

Figyelt kérdés
Falusi lettem és a hangulat kedvéért akarok egy ilyen tipikus régi falubájkot, az a helyzet, hogy női vázasokkal dunát lehetne rekeszteni, de én férfi vázast szeretnék, és jóformán nem is talalkok 1-2 van a hirdető oldalakon, de horibilis árakon, mi ennek az oka?
2021. jan. 23. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Garazsokban padláson rrkedtek , kevesebbet még hadználnak többit kidobták .A muffolt váz miatt draga vagy a retro miatt . Jobb nagyobb hatsó áttétet , klasszabb nyerget féket érdemelnek ha felújitják . Mtb utanzatokat még hajtják mert szinte egy sebre teszik max emelkedőn tolják ....
2021. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tothp ***** válasza:

Ma már a "falubájk" sok helyen a villanyrobogó. Na nem a highTech, ha nem a 150ezres teszkós.

Egyébként azért elég sok van még.

2021. jan. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert megette őket a rozsda vagy a disznó.
2021. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tele van vele Budapest :) Ilyenekkel tekernek a koruton.
2021. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt az egy aproságot leszámítva hogy azok a bringák holland,német,osztrák cégek termékei és "csak" 200000ft-ba kerülnek...tényleg tiszta tanyavilág.
2021. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a csepelt, híres holland cég gyartja...
2021. jan. 25. 21:22
 7/8 anonim válasza:
Nálunk a faluban csak női vázas Csepel bringák voltak/vannak, mert azon az idősek is könnyen át tudták tenni a lábukat, illetve könnyebb volt a krumplis zsákot keresztbe rakni rajta. A férfivázas nem ilyen praktikus, szerintem azért terjedt el jobban a női vázas.
2021. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már megvan, hatalmas retro lazban égnek akik ezzel foglalkoznak, és szemelyes gyűjteményekben raboskodnak a férfi vázasok :D

Van több facebook csoport is, és tenyleg durvan megszállott alakokkal... olyan szinten, hogy ferfi vázast 20-30.000alatt nemnis nagyon lehet megkapni, amit hebe hóba párezerért felrak valaki hirdető oldalra, mire felhívtam volna, addigra elkelt :)

Szerencsére az egyik facebook csoportban elm9ndtam mire szwretném hasznalni, így segitett szerezni az egyik megszállott. 1977es csepel tura-t, meg hozza párban egy 1977es csepel tura nőit.

2021. márc. 13. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!