Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerinted kijelenthető, hogy...

Szerinted kijelenthető, hogy a kondisok tipikus csoportja rettentő rosszul reagál a helyzetre agyban?

Figyelt kérdés
Ugye tavasszal volt egy korlátozás. Akkor majdnem mindenki a teremben droid módjára ismételte, hogy de a sport az egészséges, ő meg nem fél, hiszen egészséges. Miközben nemcsak magukra kéne gondolni, hanem az összes emberre, akivel érintkeznek majd. Azt meg nem hiszem el, hogy senkivel se kerülnek olyan helyzetbe, ahol át lehetne nekik adni. A másik meg, hogy sportolni lehet egyedül is, megoldható. Ez se esett le nekik. Most megint rendkívüli lett a helyzet, sokan több mint fél év alatt se értették meg, hogy lehetne biztonságosan is edzeni és ez nem az egészségtől való jog elvétele. Aki a konditerem ellen szól, rögtön lusta puhány. Az akaraterő és a kitartás sportja olyanokat nevel, akik 1 hónapot nem bírnak ki, illetve a helyzetet se értik meg.

2020. nov. 15. 22:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Én pl utálom az embereket és nem is érdekel mások sorsa. Csak saját magam érdekel. Tudom, hogy terjed a vírus, de engem hidegen hagy. Miért mondjak le az edzésről? Azért, hogy megkíméljek pár embert a vírustól?
2020. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Egyrészt mindenki a saját egészségéért lenne felelős. És ezt a vírust reagálja le nagyon rosszul a társadalom, van egy eléggé specifikus veszélyeztetett csoport, akiket védeni kellene, és ennyivel megállítható lenne az egész hiszti. Egyébként tavasszal szerencsére nyitva voltak a termek, én le is jártam folyamatosan, bejártam Európát, Balatont, buliztam, esküvőkön voltam, legénybúcsúkon, és baszki náthás sem voltam idén sem. Rohadtul nehéz lenne úgy átadni, hogy egyrészt nem találkozom kb senkivel a termen kívül plusz a maszkpropaganda szerint, amit fegyverrel kényszerítenek már ki, ha mindenkin van maszk, akkor a vírus sem terjed. Le kellene keverni a hisztit, aki fél, veszélyeztetett, az rettegjen otthon, de nem járhat több kárral a védekezés, mint az esemény, amit ki akarnak védeni.
2020. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Amikor én voltam utoljára teremben, senki se fertőtlenített, egymás nyakán volt a sok izzadt ember. Szerintetek nem lenne kevesebb fertőzött, ha otthon biztonságban egyedül edzene az ember? Amerikában is van aki azt hitte, hogy a vírusra nem kell gondolni, önfeledten bulizott de kiderült, hogy csomóan ott lettek fertőzöttek! Aki szerint biztonságban kellene edzeni, az meg mind rettegő dagadt disznó ugye?
2020. nov. 15. 22:14
 4/24 anonim ***** válasza:
39%
Kapják el csak minél többen a fertőzést, én leszarom
2020. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az első kettőt és a négyest olvasva maradjanak csak zárva sokáig.
2020. nov. 15. 22:20
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Engem egész életemben szivattak az emberek, általános és középiskolában vertek az osztálytársaim, minden barátom csak kihasznált. Utálom az embereket. Miért hatódjak meg most azon, ha meghalnak mások? Lehet itt emberségről papolni, de ez csak egy képmutatás, az emberek 90%-a alapból gonosz és rosszundulatú, szóval megérdemlik a sorsukat
2020. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor te is megérdemled, hogy nem mehetsz. Képzeld el nekem is voltak rossz pillanataim általánosban. Gimiben is, bár ott voltak jók is. Egyetemen inkább csak jók vannak! Régen én is utáltam mindent, ma már nem.
2020. nov. 15. 22:27
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj már te fogyatékos, ha annyira rohadtul terjedne az a szar edzőteremben, akkor hogy a rákban nem kaptam el, amikor idén 5 különböző teremben edzettem rendszeresen (napi szinten edzek), sőt baszki egy embert nem ismerek, aki edzőteremben fertőződött volna meg?


Biztosan ekkora makkom volt, nem azért, mert normális immunrendszert építettem fel, plusz egészséges emberek járnak sportolni, nem pedig a kórházak halott osztályainak haldoklóit jelentik le covid halottnak.

2020. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Fú de kedves vagy. Azért nem kaptad el, mert pont nem volt ott senki se fertőzött. Viszont ha az izzadt ember nem fertőtlenít, egymást ölelgetik, akkor ha valaki fertőzött akkor ő ott átadja. Én ismerek koronavírus pozitív tesztes embert. Mellesleg, honnan tudod, hogy ki hol fertőződött meg? Annak a testépítőnek is biztos erős volt az immunrendszere, aki nemrég halt meg koronában 33 évesen. Ráadásul elkaphattad, max nem vetted észre. Ettől függetlenül a terem egy vírusveszély.
2020. nov. 15. 22:38
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Az a csávó hülyén koxolt, és alapból szív problémái voltak, csak ez már nem volt olyan nagy hír a lapoknak, mint az, hogy meghalt egy testépítő is covidban, 1 db összesen, mintha amúgy évente nem halna meg néhány ember fiatalon, aki amúgy edzeni jár.


A buszon, bkk-n, ami tele van csövessel, és szardínia módon be vannak zsúfolva az emberek, plusz az áruházban, ahol a kiváló korlátozások miatt egymás seggében vásárol be mindenki 1 óra alatt munka után, ott nem lehet elkapni a COVID-ot. Teljesen logikátlan az érvelésed. Egyébként jópár tesztpozitív embert én is ismerek, 60 év fölöttit is, egyiknek sincs a szagvesztésen, és elvétve néhány embernél pár órás lázon túlmenően tünete, ja, és volt aki ebből otthon edzett, akkor szerintem azt is be kellene tiltani.


Beteg idióták vagytok mind, akik azon élvezkednek, hogy elvették az emberektől télre a szabad mozgás lehetőségét,

2020. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!