Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kinéztem kettő darab országúti...

Kinéztem kettő darab országútit,csak az a problémám,hogy nem tudok dönteni? A 2 csoda alul.

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 17:09
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
2021. jan. 26. 17:09
 2/27 A kérdező kommentje:
Azt viszont elfelejtettem,hogy a magasságom az 175cm,és nem tudom,de lehet hogy a KUOTA már nagy lenne.
2021. jan. 26. 17:10
 3/27 anonim ***** válasza:

szerintem a kellys kényelmesebb lehet-valamiért leengedett 50ezret....

a kouta sloopingos....

karbon szín

piros szín

....

2021. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Első országútim lesz,mire érted azt,hogy "valamiért leengedett 50ezret?

Egyébként nekem (tudom nem ez a legfontosabb),de külsőleg a KUOTA tetszik jobban.

Viszont a kellysen meg ott van egy 7900-as DuraAce hajtómű (53-39),ami azért eléggé jó hajtómű lenne első kerékpárhoz.

2021. jan. 26. 17:55
 5/27 anonim ***** válasza:
A DuraAce lehet drágább, de jobban kopik és jobban ki van spórolva belőle az anyag, mint az Ultegra-ból. Bármelyik is lesz, első dolgod legyen fékpofákat cserélni valami normálisabbra! Kérdéses, hogy mennyit használtak a fékváltókarok, mert egy idő után bemondják az unalmast... (de ezt nehezen fogod tudni ellenőrizni, max ha a vége felé járnak, akkor hidegben kezdenek el előbb problémázni) egyebeket sem árt megnézni egyiken-másikon, hogy mi mennyire van rendben...
2021. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem pont ugyanaz a méret, azt észrevetted?
2021. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igem,írtam is,hogy a KUOTA az nagyobb és lehet már kényelmetlen lenne.Sajnos kiprobálni egyiket sem tudom,de méretezés alapján ugye a Kellys lenne megfelelő.
2021. jan. 26. 19:32
 8/27 anonim ***** válasza:
szerintem a kellys-sel nem fogsz mellé-bár én nem vagyok kellys párti de erre már én is jelentkeztem anno-megvenném-viszont karbon-használt vételnél mindig va rizikó-hajszálrepedés borulás csavarodhatott a váz vmi...remélem korrekt manus fogsz ki és korrektul tájékoztat-egy csúcskat minőségi fullos terméknek ami-4-5 éves nem vmiért túl olcsó?!?
2021. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Vétel előtt megtudom nézni,én még csak most kezdek ismerkedni a sporttal,ahogy korábban is írtam első országútim lesz.Esetleg tudnátok mondani pár hasznos tippet,hogy mire figyeljek,mi lehet a buktató?

A vázon mit figyeljek stb...?

2021. jan. 26. 20:58
 10/27 anonim ***** válasza:

Egy full karbon, ultegrás outi

hogy kerül 250ezerbe? Használtan is csak jóval drágábban láttam eddgi ilyeneket...

2021. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!