Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Patkófék városban?

Patkófék városban?

Figyelt kérdés
Tervezek most kerékpárt vásárolni, gyakran járok majd Budáról Pestre (5-6 km), és szeretném gyorsan megtenni ezt az utat ezért fitnesz kerékpárok között nézelődök, viszont azokon amik beleférnek a keretbe, patkófék van. Tapasztalat, hogy hogy szuperálnak ezek a pesti forgalomban? Am csepel torpedo tetszik eddig. [link]

2021. jan. 27. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanúgy szuperálnak, mint az országutakon.
2021. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
patkófék jó budapesti magyarországi outi bringaállomány 95%a ilyen....
2021. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

A kéttengelyes patkók fékereje teljesen rendben van, ha jó a fékbetét-felni párosítás.

Ez néha jár némi kísérletezgetéssel.

Felnitípusonként, gyártónként eltérhet a felni anyaga, felületminősége és ez néha más fékbetétet kíván.


Még valami húsz éve hosszú nyomozás volt olyan fékpofát találni, ami a Rigida felniken normálisan fog.


Ma már biztos jobb a helyzet, de azért tesztelés nem árt. Nem biztos, hogy azzal a betéttel lesz az igazi, amivel megveszed a patkót.

2021. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
bassus eltűnt a versem...nem lehet vhogy előhívni?!?
2021. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wadmalac ***** válasza:
58%
Volt itt vers?
2021. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

igen amit a modik leszereltek Katapult és iszákosság témájában írtam

gyöngyhalász lányról beszéltem...Tegnap este még megvolt-ha így folytatódk.Valamelyik nagyobb név(Varró Tóth Lackfi..mindegy) verses kötetében jelenik meg mint "saját vers"

2021. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen, látjuk, hogy folyamatosan megtisztelsz minket a műveiddel, bár senki nem kérte:D
2021. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egy sima egyszerű 2 forgáspontos fékem van igaz sima fék karral (enyenes kormányos országúti) de az outi geoval is orra lehetett vele állni, és 70 nél is biztonságosan megálltam vele többször is
2021. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is patkófékkel járok a városban, néha havi 5-6-700 km-t is, és ha jó a féked, abszolút ad elég fékerőt.
2021. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a profik jelentős része is felnifékkel versenyez, kb. semmit nem jelent, hogy van-e vagy nincs tárcsa.
2021. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!