Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel Royal és Torpedo 3...

Csepel Royal és Torpedo 3 tulajdonosok, kérhetném a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Brigna vásárlás előtt állok, rájuk gondoltam. A Royalból agyváltóval szereltet választanék.

Alapból a városban szoktam tekerni, kb napi 20 km-t edzés céllal, illetve, munkába járni, ilyesmik. De azért jó lenne ha mondjuk úgy gondolom, hogy elmegyek egy pár napos túrára, nem túl nehéz terepre, arra is jó legyen.

Csak olyanok véleményét várnám, akik ilyen bringákat használnak vagy használtak. :)



2021. febr. 1. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csepel dreamspace van, azt tudom ajánlani, pontosan erre az igényre.
2021. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

1: Ilyen típus nem is létezik. Deepspace az, amire te gondolsz. De abból csak a vázszett sokkal drágább, mint a kérdező által kinézett típusok.


Kérdező, nincs ilyen bringám, de látatlanban is meg lehet mondani róla pár dolgot. 26 széles gumival ezekkel letérni az aszfaltról komoly mazochizmusról árulkodik.

Az általad leírt célra a Rapid modellcsalád való.

2021. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban deepspace, fejben mindig keverem az egyik kedvenc elektronikus zenémmel :D
2021. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Royal9m volt, kirázta a belemet is, egy kisebb aszfalt repedésen átmenni is csuklófájdító volt, eszmélettlen merev az a váz.
2021. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a bringát, de ha 7-es Shimano agyváltóval is szerelik, azzal nagyon élvezetesen lehet vele haladni, ha kiismered, akkor elég dinamikusan lehet váltogatni :)
2021. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!