Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sürgős!!!(akció miatt)pozitív...

Sürgős!!!(akció miatt)pozitív és negatív tulajdonságok?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 1. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mire használnád? Boltba járósnak még talán elmegy,de amire egy monti van,arra nem. Boltbajárósra is inkább valami városit vennék,mert ezen lényegében az összes alkatrész nóném,valószínűleg nem is bírják sokáig és silány minőségűek.


Ami túl jól néz ki és olcsó,az beza nem is jó. Normális tárcsát eleve nem tesznek fel kb 100 ezer alatt. Ez lényegében mindenre igaz. Újonnan 100ből se lesz normális monti,ahogy s-osztályt se fog senki venni egy swift árán. Nyilván.


Ha ennyi a keret,akkor használtan vennék (bár ez meg hozzáértés nélkül rizikós) vagy hozzádobnék még egy kicsit és a decathlonból vennék egy viszonylag normálisat.

2021. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nincsenek pozitív tulajdonságai. És akció sem. Ez egy hamisított, szar alkatrészekkel szerelt f*stalicskákat, nem bicikliket áruló webshop, ahol az akciós ár a mindenkori ár.
2021. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ismerősömnek ilyen van és jól bírja...... gondoltam rá kérdezek itt is.........
2021. febr. 1. 23:01
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is szar
2021. febr. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, attól függ, mire használod. Haverokkal bringázgatni, arra teljesen jó (max. arra készülj fel, hogy néhány dolgot hamar cserélni kell majd benne). Komoly montit nyilván nem fogsz venni ennyiért, de kérdés, hogy szükséged van-e komoly montira.
2021. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Ipari hulladék. Egy forintot sem ér. Az olcsó shimano váltónak is a hamisítványa van rajta. Nem is értem, hogy lehet ezt az EU-ban forgalmazni.
2021. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Ennyiért a decathlonban legalább garanciát kapsz rá...
2021. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Wadmalac ***** válasza:
84%

"Súly 18 kg"


Khm...


Ez itt most nem a strapabírás jele. :)


"Első villa: rugózott, nem állítható"


Hát pedig állítható. Én állítom, hogy nem jó. De legalább a 18 kilóból 8-at ez képvisel.


"Váltó Shimeng"

WTF?


[link]


A fotón egy TY.


Ez a Shimeng:

[link]


"A termékfotón látható sárvédők csak illusztrációk, azok nem gyári tartozékai a kerékpárnak!"


Annyira nem, hogy nincs is a fotókon sárvédő.



Ha a reklámfotóra nem is azt a bringát rakják, amit árulnak, hát, én nem bíznék benne.

2021. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
18 kilóval a 300 méterre lévő boltba lehet elmenni, élvezetes kerékpározás nem lesz vele.
2021. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk én egy 15 kilós decathlonos túramontival, két liter vízzel

, azaz 17 kilóval mentem tavaly kilencezer kilométert, tehát ez lenne a legkisebb akadály.

2021. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!