Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most ez baba vagy...

Akkor most ez baba vagy hormonzavar vagy mi ez, valaki járt így? Mi lett? Sürgős mert megőrülök már :'D

Figyelt kérdés

14-e körül volt ovulációm az applikáció szerint.32napos a ciklusom.26-án kellett volna megjönnie,de helyette csak felváltva vizes/tejes folyásom van,görcsölget,szúrkál és puffad a hasam és fáj a derekam,2 napja teszteltem,negatív lett.

Havi előtt,alatt sosem fáj semmim,folyásom is csak sűrű fehér krémszerű szokott lenni. Lehet ebből még baba? Csütörtökön el akarok menni orvoshoz,de addig is megőrülök :'D Kifejezetten nem tervezünk babát(mármint nem számolgatunk meg hőmérőzünk/naptárazunk a párommal) de nem is védekezünk.

Segítsetek kérlek,egy hete ezen agyalok éjjel nappal :(



2019. dec. 3. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Teszt negatív. Valszeg csak késik. A megőrüléstől nem leszel terhes.
2019. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem kötekedés, de az ugye tiszta, hogy a terhesség nem naptárazás/számolás/hőmérőzés következménye, hanem védekézés nélküli szex...🙄

Ti pedig teszitek, akkor csak tervezitek azt a babát :) Nem szégyen ez 👍

2019. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszi,de a kérdésem az volt hogy járt-e már valaki így és ha igen,mi lett belőle,nem az hogy bevallottan gyereket akarunk-e vagy hogy hogyan lesz a gyerek esetleg hogy a megőrüléstől esett-e már valaki teherbe :'D Aki nem volt még ebben a cipőben az úgy sem tudja milyen,így inkább ne kötekedjen itt...
2019. dec. 3. 15:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy az app azt írja 14e körül van az ovu, az nem biztos. Ugye az app a 28 napos ciklust veszi alapul, annak a középideje a 14. Neked lehet hogy később van, ehhez ovu tesztet kellene csinálnod a következő hónaptól.



Orvoshoz felesleges menned, mert ha lenne is valami, még nem látná, csak a mensi késéstől számolva kB 3 hét múlva.

Most az égvilágon semmit nem fog tudni a doki csinálni :'D max nézet egy hcgt de negatív tesztnél oda se fog elküldeni, hanem haza és ha nem jön meg akkor menj vissza.


Nekem ilyesmi terhességem volt, 32 napos ciklus mellett a 30. Napon volt az ovum, a teszt meg késéstől számítva csak 2 hét múlva mutatott pozitívat. Azóta már meg is született.


Na, szóval lehetsz terhes ha védekezés nélkül szexelsz, de orvoshoz akkor menj ha pozitív a teszted.

2019. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Hogy nem jártunk még soha?? Úgy, hogy sosem késett a menzeszünk szerinted, sosem volt folyásunk, sosem volt hasi fájdalmunk, sosem puffadtunk esetleg?

De… Ezek előfordulnak bárkivel, és igen, akár terhességre is utalhatnak. Egyszerűen csak arra akartam rávilágítani, hogy butaság azt írni, hogy ti nem terveztek babát, amikor egyértelmű hogy igen. Ezt nem rosszindulatból írtam Neked.

2019. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az appot be tudtam allitani a 32napos ciklusomra,de egyebkent koszonom a valaszod :) akkor nem megyek dokihoz csak ha jovoheten is ugyan itt tartok majd,mert ezek szerint folosleges :( köszi a valaszt :)
2019. dec. 3. 15:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én appom is be volt állítva a 28 napos ciklusomhoz. Csak a testemnek felejtett el szólni, így az ovuláció mégis a 19-20. napon volt, nem akkor, amikor az app írta.
2019. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen igen,ezen is agyaltam hogy ha kesobbi volt az ovulacio akkor tolodik az egesz ha baba van a dologban,de akkor a még mindig nem vagyok előrébb,mert lehet baba is meg nem baba is attol meg:D a fene vigye el ezt a ragodast :D
2019. dec. 3. 16:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy 15! napot késett még sem voltam terhes... amikor terhes lettem 2 nap késés után délutáni vizeletböl olyan erős két csíkom lett, hogy el sem hittem. 17 hós a kisasszony, most újra babát várok. 25én kellett volna megjönnie 27én teszteltem pozitívat.

Szerintem csak késik.

2019. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)
2019. dec. 3. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!