Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit használsz,...

Milyen biciklit használsz, milyen terepen, évi hány km-re?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, ki mit mire használ.
2021. febr. 2. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Merida crossway

Vegyes terepen (aszfalt + természetben, erdőben is)

Évi 6-7ezer km

2021. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Csepel Budapest A kerékpár, 1 sebességes. Nagyrészt városon belül használom (alföldi kisváros), illetve a város környéki tavakhoz tekerek ki vele. Évi kb. 1500 km lehet.
2021. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
KTM life one, trekking, munkábajárás, kerékpártúra, többnyire aszfalt, könnyű terep.8-10000 km
2021. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Edzésekre gagyi decathlonos túramonti, évi 9-10 ezer km.
2021. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy merev gravelem és egy összelós trail MTB-m. 4500 km körül mentem tavaly, többségében gravellal. Nem mérem, de szerintem kb. a táv 1/3-a terep lehet, a többi aszfalt. A terepet jobban kedvelem.
2021. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos,van két gyönyörűen felújított RM Balaton (csepel) a férfi 1952, a női 1953as, ezekkel élmenybringázunk asszonykabbam Balatonon nyáron.

Van egy 1990es évekből való bianchi caurus-om, ez a boltba és melóbajárós bringám télen

Van egy 29er meridám, ezzel turazom terepen, főleg Velencei hegység, bakony, balatonfelvidék, es ezek vonzáskörzetei.

Van egy magellan polarx, ezt anyáméknál használom székesfehérváron, ez csak megmaradt kamaszkoromból.

Ezeken kívül van még egy rahedli felújításra váró csepel és egyéb régi roncs itthon, de javarészét el szoktam adni, van egy fatbike om, amit csak megvettem funolni,de azóta főleg csak áll a pinyóban.

Ezeken kívül most építek egy recumbens 3kerekűt., amit szinten Balaton körüli élménybringázásra akarok majd használni.

Tudom... fanatikus vagyok, mondták már :D

2021. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy hány km-t tekerek arról lövesem sincs,m szinte minden nap bringázom, vagy bütykölök valamit, bringazni pedig gyerekkorom óta az élmény miatt szeretek, kimondottan rühellem közben a technikai kütyüket, egy km órám sincs, nem is kell, teefon is csak azért van nálam, ha esetleg valami miatt segítséget kell hívjak.
2021. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs sérülésem, akkor 9-12e km/év.

Fele aszfalt, fele terep. Ebből következik, hogy átlagban 100.000 méter szintet megyek egy évben.

90%-ban valamilyen montival.

2021. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Specialized Crosstrail

Kb 8-10 ezer km évente.

Elsősorban Pesten, de járunk túrázni is néha. Kizárólag aszfalt.

2021. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!