Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek TREKKING...

Mi a véleményetek TREKKING KERÉKPÁR RIVERSIDE 120 erről a kerékpárról?

Figyelt kérdés
Decatlonos,tudom hogy nem a legmarkasabb de arra jo nem hogy ide oda tekerjek max 1 orat. Nagyon gagyi? Gondolom azert bekell állítani.

2021. febr. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Annyia amatőr es rút 65 ezerert hogy kihagynám , ritkán írok ilyet de inkább megnéznék pársat jobb használtak között . Esetleg Hervis Benger Sirocco 28 trekking ami akciósan 90 e Ft full felszerelve 130 e ről .
2021. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem mész hegyre, és nem akarsz száguldani, megfelelő. Nagy elvárásaid ne legyenek vele szemben. Viszonylag nehéz lesz és lassú. Ennél jobbat újan nem kapsz ennyiért.
2021. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bőven jo akkor :D a fas..om se akar hegynek menni,száguldani se akarok,hogy aztan a vesémet vegyék ki,ha valami nehéz akkor strapabíróbb,akkor jo vétel :)
2021. febr. 5. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Nagynéném tavaly ilyet kapott születésnapjára. A régi, orosz parasztbiciklit cserélte le erre.

Egy alföldi faluban, betonúton jár vele dolgozni, heti 5 nap, napi 2 km oda-vissza. Szerintem max 10-12 km/órával. A váltót nem használja.

Erre a célra teljesen jó, eddig semmi baj nem volt vele.

Én nem vennék ilyet, mert nekem a bicajozás, az sport és szórakozás. De ha csak pár km-t a boltba, vagy dolgozni akarsz menni, arra jó szerintem.

2021. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KárpátokGéniusza ***** válasza:
100%
gurulgattam vele a Decathlonban egész kellemes kerékpár persze minden nagyon alap felszereltség rajta
2021. febr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!