Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek érdemes megvenni?

Szerintetek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy egy használt 100.000 forint értékű KTM férfi kerékpárt érdemes lenne e megvenni? Újra sajnos nincs pénzem. Érhet valamit még egy ilyen bicikli használtan?
2021. febr. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem lehet megmondani, ugyanis a KTM több évtizede gyárt kerékpárokat a belépő kategóriától a profi bringákig. Konkrét típus, évjárat, vagy alkatrészlista kéne hozzá, hogy meg lehessen mondani.
2021. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy új bringa ára kb. 100.000 - 2.000.000 Ft között mozog.

Nem mindegy, hogy melyiket akarod használtan megvenni.

És az állapotát sem tudjuk.

2021. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A típusara keress rá nézd meg mikori kiadás milyen felszereltség milyen a mostani állapota , kalkulald ki ezekből . Inkább az történik hogy túlárazzák mert Ktm , miközben az egy matrica és lehet a tartozekai alap minőség ... Infó kép nélkül nem tudhatjuk
2021. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sose bándd hogy újra nincs pénzed-annyival feljebb is van árazva s többet 30-50%al nem tud.....
2021. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen egyébként nekem is az a gyanúm hogy túl vannak árazva
2021. febr. 9. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly mikor költöztem ki németbe, es kellett minden fillér, egy 500.000res 2 éves bringát adtam el 100ért... na azt pl érdemes volt megvenni :)
2021. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!