Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hobbista túrásként mennyire...

Hobbista túrásként mennyire érné meg beruháznom egy okosgörgőre, illetve regisztrálni valamelyik edzőalkalmazásra?

Figyelt kérdés
Nagyjából havi három-négyszáz kilométert tekerek szerte az országban, az egyes workoutok távolsága jellemzően 50 és 150 km közé esik, átlagsebesség 20kph körül...van így értelme? Úgy láttam, főleg országútisok használnak ilyesmit. Viszont meglehetősen frusztrál, hogy az ostoba kijárási korlátozások miatt hétköznap esélyem sincs tekerni, hétvégén pedig, amikor ráérnék, gyakran egyéb fontos dolog jön közbe, vagy kifejezetten moslék az időjárás.

2021. febr. 11. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
A hagyományos görgők nem jönnek szóba, sajnos szétunom ott az agyam, ahogy szobabiciklin is.
2021. febr. 11. 19:25
 2/3 tothp ***** válasza:
Be kell állítani egy TV elé, aztán hajrá. Esetleg ha kipróbálod a szabad görgőt. Ott nem unatkozik annyira az ember. mert tudni kell egyenesen menni.
2021. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen fölösleges,ha csak a mozgás a cél. Lehet mást is csinálni,amúgy nem is árt.

Szinte tartás erősitésre valo...szerintem.

2021. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!