Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valakinek van Budapesten...

Valakinek van Budapesten ismerőse aki olcsóbban vállalna kerékpár felújítást?

Figyelt kérdés
Tudom elég ciki dolog hogy ezt olcsón akarom megúszni de nem napi 24 órát használnám hanem csak hobbiból és nem akarok sokat költeni rá. Megcsinálnám én magam de nem bízok magamban annyira hogy képes legyek rá. Egy régi országúti bicajról lenne szó egyébként

2021. márc. 5. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
minél legyen olcsóbb...??? Kb. keretösszeg, amit rászánsz?
2021. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen a bringa?

Mit szeretnél rajta újítani?

Mennyit szánszrá?

2021. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 30-40 ezer volt első darabtól az utolsóig más pl futárbringát vesz ennyiért....
2021. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de az "ismerős-kerékpárboltban"lehet olcsóért megszerelik-vagy a vírus lezárta után:"az Élő Szó Presszóm-ban"megbeszéljük....
2021. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarul kevesebbet akarsz fizetni, mint amennyi a befektetett munka? Csábító!
2021. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ez a probléma-hanem tényleg drágán szerelnek-egy külvárosi "műhelyben"hol ismerős vagy ott is 30-inkább 40ért teszik össze alapokról...
2021. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem ígymegy. Vannak dolgok amiket cserélni kell. Annak van ára,én sem pusziért kapom.

És van munka díj,abból élek.


Max. annyi van,hogy az alkatrészre nem dobok pluszt,bár akkor már nullára jönki (ami nem igaz) de mondjuk. Na ez plusz 10-15% ez egy átlagos 20000Ft-os tavaszi rendbe rakás esetén 2000-3000ft. Vagyis a dolog vége 17-18 ezer. Ami a 20ból nem akkor a húdenagy nyerés.

2021. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja csak pont a duplájáról va szó:30inkább 40pénz...

;)))

2021. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!