Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tegyek ha minden nap fúj...

Mit tegyek ha minden nap fúj a szél?

Figyelt kérdés
Eddig télen kb. minden második nap mentem biciklizni ha tudtam, most már 3 hét alatt kb. 4x voltam összesen, mert ennek a rohadt szélnek fújnia kell minden nap. Ma is mentem volna, de ha kinézek az ablakon, csak annyit látok ahogy tépkedi a fákat. És így utálok legjobban biciklizni, fúj a pofámba, nem hallok semmit, ha a 15-öt át akarom lépni már meg kell szakadnom.. És persze olyan szerencsés vagyok, hogy akármerre megyek, valahogy mindig szembeszél van. Így nincs semmi értelme. Mikor fog ez már enyhülni? Mert már több hete minden nap ugyan ez megy.
2021. márc. 17. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél egy szibabiciklit. Nem ugyanaz mint a rendes bicikli, de ideiglenes időkre megteszi az is.
2021. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
legyél erősebb mint a szél-ezt máshogy nem érheted el csak a kitartásoddal:és ezzel Te Győztél:ő felette
2021. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
esetleg egy kis futással a te szájad ize szerint vegyisd abból nem lehet bajod;)-kevésbé ér talán
2021. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

A kerékpár nem teremsport!

Be kell menni az erdőbe, ott nem fúj annyira a szél.

Vagy olyan kört kell menni, ahol van tisztán hátszeles szakasz. Az oldalszél is hátráltat, ezért úgy érződik, mintha ez is szemből fújna.


Ez a mostani szél még nem vészes. Mentem ma 2 órát. Odafelé hátszélben, 30 km/h-val, visszafelé szembeszélben, 20-26 km/h-val.

2021. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én közvetlenül a Duna mellett lakok, és egy közvetlenül a Duna mentén húzódó gáton szoktam biciklizni. A gát másik oldalán pedig általában szántóföldek vannak vagy egyéb sík terep, tehét így kb. mindenféle szélnek ki vagyok téve.
2021. márc. 17. 16:40
 6/17 anonim ***** válasza:
hegynek felfelé úgysem érzed egyébb bahatások miatt:de ha egy barna és fehér szettben közlekedő arcot láttok bringázni:az majdnem "én vagyok"10évvel ezelőttről!kőbányai út
2021. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Ezen a héten eddig a 3 nap alatt, elég erős szélben voltam 170 kilométert. Nagyrészt nem szélvédett, sík részek.

A biciklizés nem teremsport. Ha gyorsan mész ugyanúgy fúj az arcodba, sőt. Ki kell menni, és csinálni. Lehet persze görgőzni is, ha nem unalmas neked.

Hajrá!

2021. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azt csinálom, hogy széllel szemben megyek el otthonról, hogy hazafelé hátszelem legyen!

Tökjó érzés amikor úgy tol a szél mint ahogy ma is!

Ne sírgyá'!! Pattanj nyeregbe és irány tekerni! :D

2021. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én szeles időben hegyekbe megyek mászni, ott nem érezni annyira. De mehetsz erdőbe is, terepre, ha alkalmas rá a bicikli. A lényeg, hogy olyan helyre, ahol nem a sebesség számít. 30 km/h-s szél azért nem a világ vége, azzal meg lehet küzdeni aszfalton is, főleg ha visszafelé hátulról fúj.
2021. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8: én pont így szoktam megtervezni a napi útvonalamat. Odafelé kínlódás, hazafelé meg repülés. :)
2021. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!