Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Összteleszkópos bringa 450-500...

Összteleszkópos bringa 450-500k-ig?

Figyelt kérdés

Egy össztelós mtb-t szeretnék venni, 450 vagy max 500 ezerig...tudnátok mondani ilyen bicikliket amik kb ennyibe kerülnek vagy akár használtan ennyiért megkapom.


Elvárások: hátul legalább 9 sebesség, legyen masszív de 16-7 kg alatt, NE rockrider.


Ha van bármi tippetek esetleg, leirhatjátok.


Sokat keresgéltem googlen de ugy döntöttem itt is kikérem valaki véleményét.



#bicikli #MTB #Enduro #downhill #Fullsuspension
2021. márc. 24. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
GHOST Kato FS Base
2021. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Újan ennyiért eléggé az alja elérhető. Használtat viszont nagyon jót vehetsz ennyiért. De össztelósban is több kategória van. Mire szeretnéd? Csak lejtőzés, ugrálás? Vagy inkább egy jól tekerhető xc kell? Esetleg egy arany középút trail/all mountain? Mekkora méretű váz kell neked? Hiába írok típust, ha nem kapható.
2021. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es, szerintem nekem megfelel az M-es váz. Hát nem csak lefele kéne. Egy kisebb bár meredek dombon lakunk es ezt meg kéne mászni. A használt is megfelel. Itt inkabb az a kerdes hogy mi az ami használtan már ennyibe kerul es igazan jól össze vannak rakva. Járnék vele fel-le, aszfalton is és sziklákon is egyaránt. Esetleg mondhattok durvább hardtaileket.
2021. márc. 26. 23:32
 4/6 A kérdező kommentje:
És esetleg 700k? Vagy 750?
2021. ápr. 12. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:

700-800 körül már lehet nézelődni az újak közt.

[link]

[link]

Nem mértem fel a kínálatot, csak gyors kereséssel ez a két típus pl. elég szimpatikus. A Kellys 150 mm rugóúttal már szinte mindenre elég hazai terepviszonyok közt.

2021. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,ha durvább hardtail is belefér az más. Ennyiért már sok "agresszív"(vagy enduro vagy tudja a franc minek hívják most őket) ht jobb felszereltségű modelljét is megkapod,azzal lehet jobban járnál mint egy össztelóssal ugyanebben az árkategóriában.
2021. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!