Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez egy jó bringa ?

Ez egy jó bringa ?

Figyelt kérdés
Egyébként egy kezdő haladó vagyok dirt pályán, de nem értek a biciklikhez. [link]

2021. márc. 31. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kínai ipari hulladék. Dirt pályára meg se forduljon a fejedben ilyennel kimenni, mert ha eltörik a villa, a vételár sokszorosát hagyhatod a fogorvosnál.
2021. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 És a vigor mint márka jó ?
2021. márc. 31. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]

Kb. ez a legeslegalja a dirt brináknak. Ettől csak drágábban lehet normálisan kapni újan. Sajnos viszonylag drágák a jó bringák.

2021. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az egész Vigor/Laux Jack márka csak kínai hulladékot árul, amin még többnyire a shimano legolcsóbb alkatrészeinek is csak a hamisítványa található meg Shimeng és hasonló neveken. Sporteszköznek teljesen alkalmatlan az összes.
2021. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És csak mint egy sima turázgatos bringa ?
2021. márc. 31. 20:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Annak is szar, de úgy legalább talán nem veszélyes. Új kerékpárt 150 alatt felesleges nézni szerintem. 100 alatt kis szerencsével lehet jó használtat kifogni.
2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 miért egy dirt pályán nagyon veszélyes lenne, ha igen akkor miért ? Mert én nem értek hozzá szóval magamtól nem jövök rá 😅
2021. márc. 31. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Írtam. Az egész nem arra van tervezve. Bármi törhet. Azon kívül úgyis széthullik, de ha nincs szerencséd, összetöröd magad. Egy villatöréstől például rohadt nagyot lehet bukni.
2021. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem nehéz terepre való, de ezt a gyártó is elismeri, olvasd el az ismertetőjét:

"Ezeket a bicikliket a mindennapi használathoz, munkába-, boltba járáshoz, napi teendők intézéséhez ajánljuk. Kényelmesek, jól bírják a városi kerékpárutak esetleges hiányosságait, vastag kerekei jól veszik a kátyúkat, úthibákat.

Azoknak ajánljuk, akik csak hobbiszerű felhasználásra keresnek mountainbike bringát. "

2021. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 akkor egy pár kisebb ugrató, egy kis erdő egy kis downhill nem durva, hisz azt nem bírom 😅. Szóval annak megfelel ?
2021. márc. 31. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!