Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen teleszkópot vegyek...

Milyen teleszkópot vegyek legfejjebb 40kért 29es MTB-be?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fél éve vettem meg a bicómat ami egy Capriolo Oxigen. Majdnem semmi gondom nincs vele de viszont leszeretném cserélni a teleszkópját mert elég gagyi (rugós de rugóst ist szeretnék helyette) és igen tudom hogy minden gagyi rajta egy 250k-shoz képest.

Azért mondom mert ha levegőbe emelkedik gyorsan a kerék akkor a teleszkóp kinyomja magát. Ezzel annyi a gond hogy akkora hanga van amikor ütközik mint hogyha egy harangot kongattak meg volna. Egy másik ok az hogy az egyik szára kotyog és fékezéskor ez elég zavaró de ezt én csesztem el mikor felújítottam. Fél éves a teleszkóp a bicóval együtt és ennyi idő alatt kiköpött minden zsírt, ezért volt szükség a felújítására. Ez is egy gond hogy köpi a zsírt.

Egy jól tömített megbízható teleszkópra lenne szükségem 10cm rugóúttal ami kitart mellettem 4 évig legalább. Leginkább városban szoktam biciklizni és 93kg vagyok.

Fontos hogy rugós legyen, csak tárcsa féket fogadjon és 29es kereket. Legfejjebb 40k-t szánnék rá.

Van valamilyen adat amit kihagytam és fontos?

Eleve beleütött rózsákkal vagy nem beütve vagy a nélkül adják?

Milyen teleszkópot ajánlatok?

A bicóm: [link]



2021. ápr. 8. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem kapsz olyat, amit érdemes megvenni.
2021. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a 9 éves crossomba keresek telót - vagy inkább rigós villát és bizony a 40k tényleg a legalja.... 40 k telóra semmi. pffff. gyűjtögetek még :D
2021. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mennyit kéne minimum rászánnom?

[link]

Ez kicsit drágább de ez miért nem jó ha nem jó?

Vmit még figyelembe kell vennem?

Nem profi dhra kell de már itt is ilyen nagyok az árak?

Bocs a tudatlanágért :')

2021. ápr. 9. 11:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Esetleg ezek jók vagy vmi felett elsuhan a tekintetem?

[link]

[link]

2021. ápr. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!