Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Francia presta szelepes...

Francia presta szelepes kerékpár gumihoz milyen pumpát rendeljek?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy új biciklit amin vékony kerekek vannak, tudjátok és francia presta szelepes. Ennek is utánanéztem neten mert nem tudtam mi a neve, nem láttam még ilyen szelepet és nincs itthon ehhez megfelelő pumpa.

El is mentem a bicikli szerelőhöz aki ilyen kis átalakító segítségével pumpált bele viszont nem akarok mindig járkálni ha pumpálni kell, szeretnék egy hozzávaló pumpát rendelni a netről.

Akinek esetleg van annak megköszönöm ha segít.



2021. ápr. 10. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb pumpa mindkét szelephez jó. És minden pumpánál le is van írva, hogy milyen szelephez jó.
2021. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez jó is lenne, igaz?!

[link]

2021. ápr. 10. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is ilyen van. De ez vész esetén jó, de ezzel nem fogsz tudni felfújni egy gumit 8-9 barra (ha olyanod van), hacsak nem vagy erős és türelmes. Ez arra jó, hogy magaddal vidd és ha kicsit leereszt a gumi, akkor fel tudd fújni annyira, hogy könnyebben tudj vele közlekedni. Javasolnék egy ilyet is otthonra: [link]
2021. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Szingo szelep mas neven. A legtobb pumpahoz va ilyen fej, de el kell olvasni ra van irva h jo e hozza. A hordozhao ilyesmi pumpak arra jok h eljuss vele pl egy benzinkutra. Biztos van hozza atalakito en azt is vennek.. vagy inkabb masik belsot elterjedtebb szeleppel mert a kuton igy fel nem fujod.. bar egy defekt utan hiaba pumpalgatom.. semeddig se birja. Gondolom van olyan kis defekt ami kibirja mig cserelem a belsot vagy javitom de nekem olyan meg nem volt 😀
2021. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!