Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan javítsam meg a biciklimet?

Hogyan javítsam meg a biciklimet?

Figyelt kérdés
amikor megyek dolgozni,de főleg mikor jövök haza nyikorog meg recseg a biciklim eddig nem csinálta,nem tudtam hogy miért nyikorog de jobban megnéztem,és az első teleszkóp nyikorog meg recseg,nem értek az ilyesmihez mit kell csinálnom vele?be kell olajozni vagy mi?
2010. aug. 21. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzd meg a teleszkópon a csavart, akkor nem fog rugózni, de legalább recsegni sem :)
2010. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg koszos belül, engedd le az olajat belőle, szedd szét, tisztítsd meg, rakd össze és pótold az olajat. Vagy fizess indokolatlanul sokat egy szervízesnek, hogy megcsinálja :)
2010. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem láttam semmiféle csavart amit megtudnék húzni,leszedtem az első teleszkóp tetején lévő műanyagot,és rozsdás belül,ráadásul olaj sincs benne.
2010. aug. 24. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
ha van rajta egy fekete valami,azt kel felpöckölni,és alatta van egy csavar.Azt kell meghúzni.
2010. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!