Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Shimano jó márka ?

Shimano jó márka ?

Figyelt kérdés
Shimano jó márka ? Mit gondoltok erről a márkáról ? Esetleg tapasztalatok ?

2021. ápr. 15. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Jó. Igazábol nem nagyon van alternativa.

Van még 3gyártó szóval...nem nagy a verseny,de rettentő sok bringa gyártó van és ők tartjákel az alkatrészgyártókat...azért a minőségre figyelnek,meg miegymásra. Ha valami nem ok azt kivezetik és nem is erőltetik,mint mások a szharjaikat.

2021. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Shimanon belül mi?

Gyártanak ők sokmindent és a sokmindent is sokféle minőségben gyártják.

Kicsit konkretizálid a kérdést! Mi érdekel! Fék? Váltó? stb.

2021. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
2. nem mindegy? Mi az alternatíva? Sram meg Campanolo. Egyformák. Márkát kérdezte a kérdező.
2021. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát azért durvára nem mindegy hogy Shimano Tourney, vagy XTR te nagyokos!
2021. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
A turney is remekül teszi a dolgát abban az árkategoriaban amiben indul....söt én règebbi szériával versenyeztem is. Igazából belekostoltam a versenyzésbe,mivel valahol az utolsók közt értem célba.
2021. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Javaslom újra elolvasni a kérdést, hátha felfedezed benne a "márka" szót. Nem az volt a kérdés, hogy mi a véleménye az embereknek a Shimano Tourneyról, hanem a márkáról.

És ha azt kérdezi, hogy mi a véleményed a Shimano Tourney-ról, akkor mit ajánlasz helyette ugyanabban az árban? Te nagyokos. Az nem válasz, hogy vegyen helyette XTR-t te nagyokos.

2021. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

ok értem én miről hadováltok...

de az ilyen kérdezőknél nekem alapból van egy félelmem: azt mondjuk rú, hogy "jó"

erre au abszolút hozznemértő vesz valamit - ami jellemzően a legolcsóbb. Ez az alkatrész aztán hamar tönkremegy neki természetesen.

Ki lesz a hibás? Mi!

"Mer' a gyakorin aszonták, hogy a simanó jó"

Mert ugye az agyhalott nem érti hogy a Shimano az nem egy valami.

2021. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Jaj és nem tudsz majd aludni amiért egy alap shimano akármit vesz a kérdező azért, mert itt azt írták neki, hogy az jó márka? És ha azt írja valaki, hogy ne vegyen tourney-t, hanem vegyen xt-t, akkor azt fog venni és mindenki jól fog aludni?

A shimano jó márka. Pont. Jobb, mint a Srimano, vagy a Szimano vagy valami névtelen akármi. Akinek arra van pénze, hogy alap shimanoval felszerelt biciklit vegyen, az nem fog venni 2-3 kategóriával drágábbat.

2021. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha már kérdez, akkor én a legjobb választást szeretném ajánlani neki a pénzéért és szeretném ha nem csalódna.
2021. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy már említették nincs annyialternatíva, hogy legyen honnan kiemelkednie... Én inkább azt mondanám a shimano a legismertebb márka a bringás kiegészítők piacán.

De shimano-n belül is van gagyi, és csúcskategória... Meg a kettö közti tartomány.

2021. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!