Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sram 12 eagle rendszerhez...

Sram 12 eagle rendszerhez kompatibilis a 11 sebességes fogaskoszoru?

Figyelt kérdés

Sram Gx 12 eagle rendszerem van de hátul az 50- és tányér felesleges nem használom. Lecserélhető egy 11 sebességes Sram (1150gx) fogaskoszorúra?

Vagy nagyobbak lesznek rajta a fogak?



2021. ápr. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Talán ha váltókart cserélsz 11 sebességesre, de ezt se mondom biztosra.
2021. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De mivel lennél előrébb, mint most, hogy nem használod az 50-es lánckereket? Semmi értelmét nem látom. Inkább rakj előre egy nagyobb lánckereket, ha elfér, így nő a végsebességed, és kihasználhatod mint a 12 fokozatot.
2021. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem,mert a 12 sebességes lánc nem kompatibilis a 11 sebességes koszorúval. Cserélhetnél láncot is,de akkor meg az első lánctányér nem lenne jó hozzá(valószínűleg),meg amugy is minek? Én is csak azt tudom tanácsolni amit előttem mondtak.
2021. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-asnál a pont.

a 11 és 12-es rendszer nem kompatibilis egymással.

a legjobb megoldás ha továbbra sem használod az 50-es lánckereket.

2021. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nagyobb első lánctányér nem fér el a váz miatt és elsősorban a súly miatt vettem volna 11 sebességes hátsó sort de akkor keresek egy 12 sebességest nincs más megoldás
2021. ápr. 20. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nagyobb első lánctányér"

nem nagyobb kell, hanem 11-es

2021. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azt a 2. válaszolónak írta,aki azt mondta hogy inkább nagyibb 12-es lánckereket rakjon be:)
2021. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!