Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárosok, hogyan kezelitek...

Kerékpárosok, hogyan kezelitek autós beszólásokat, atrocitásokat?

Figyelt kérdés

Mai napon ért, vártam a zöld jelzésre kerékpár sávban semmi szabálytalant nem követtem el erre...



Egy BMW 5-ös E61 Touroing szürkéből kiszoltt egy 25-30 körüli roma etnikumu fiatal ember, jobbra kanyarodáskor besatuzott és odaszolt " ohh hogy sz@ptassam meg a szádat! "


Hirtelen azt se tudtam kinek mondta, mikor álltunk ott 10-en.


És mire vissza szóltam volna, vagy előkapom a kést addigra elhajtott.



2021. máj. 5. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás, hogy oda se nézel, mintha meg sem hallottad volna!


Ettől eldurran a fejük! :-DDDD


Mert nem jött be a provokáció...


Úgy kell tenni, mintha süketnéma lennél. Ez a legbosszantóbb számukra.

2021. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A kést meg erősen felejtsd el, főleg ilyen atrocitás esetén. Ők hamarabb előkapnák a pillangókésüket, te csak rosszul járhatsz!
2021. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

"És mire vissza szóltam volna, vagy előkapom a kést..."

Szóval akkor ki a cigány etnikumú és ki nem tudja kezelni az atrocitásokat?

2021. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
14%
Úgy, hogy szabályosan közlekedem, mielőtt egy kicentizett gyalogos levág egy hatalmas nagy pofont. Sokszor jogosan, ahogy egyesek járnak. Ha normálisan megy valaki akkor nincs beszólás.
2021. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Volt mikor nekem jöttek autóval és nyitogatták rám a kést, mire én rendőrt hívtam, azóta nálam is van + gázspray.


Egyébként egyesek fejogosít a c. hova tartozás ?



Gondolom te is roma lehetsz azért támadtál be, képzeld van roma munkatársam de elítéli ezeket mélységesen.

2021. máj. 5. 18:36
 6/10 A kérdező kommentje:
4# kerékpár és autó megvan?
2021. máj. 5. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

"Hirtelen azt se tudtam kinek mondta"

Na! Pont így.

Egyébként kés? Én viperával nyomom.

2021. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Sehogy, nem figyelek oda,inkább az úttestre figyelek. Régen nem volt ennyi bicikliút és többször közlekedtem az autók között (járda se volt vagy azért büntettek) és amikor pl. beálltam a megfelelő sávba egy pirosnál, sokszor ledudáltak vagy az autóval próbáltak kiszorítani onnan. Szívesen megkérdeztem volna ezektől az emberkéktől hogy szerintük akkor mégis hol közlekedjek de a legdurvább kikáromkodásokra is max puszit dobtam a sofőrnek aztán közlekedtem tovább. Szerencsére azóta annyi bicikliút van, hogy nagyon ritkán kerülök konfliktusba de még mindig nem reagálok rá (biciklis átkelőn szoktak néha beszólni vagy rám dudálni, amit nem értek, hiszen ott nem kell leszállnom és nem is szétnézés nélkül robbanok le az úttestre hanem nekem is zöld van mint a gyalogosnak.)
2021. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# köszi ment a zöld.
2021. máj. 6. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

a stílusodból nekem az jön le, hogy te nem kerékpáros vagy hanem autós és itt arra vagy kiváncsi, hogy hogyan reagálnánk arra ha így beszélnél velünk.

Hát majd meglátod!

Majd a karosszériásnál elmondják az árat mennyit ért ez a kérdés. :)

Üdvözöllek szeretettel!

2021. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!