Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpárról?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a márka legolcsóbb gravel kerékpárja, illetve összességében is olcsónak számít a gravel kerékpárok között...


Én Budapesten, mint országúti biciklit használnám, viszont azért gondolkodom gravelben mert vidéken élek és messze van a vonatállomás, gyalog majdnem 40 perc...

Az már napi 80 perc, ha oda vissza gyalogolok.


És nagyon rossz minőségű itt az út, illetve vannak elég off-road részek is.


Ezenkívül évente 1* elmennék vele még a Balatonra (Pest megye keleti széléről), vagy akár Albániában, Montenegróban is túráznék.

De nem annyira sokat.


Egyszer voltam ilyen túrán és azt egy teljesen alap, jóval olcsóbb trekkingel tettem meg.


Én abba a szubkultúrába tartozom, ami az országúti, koskormányos bicókat talája kényelmesebbnek.


Mit gondoltok?


Szerintetek ilyen célok mellett jó választás ez a bicikli?



2021. máj. 8. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Túl írtékes a tesvíreknek
2021. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A cannondale-ek elégjók,valszeg ez is.

Bár nem hagynám egyedül, egy állomáson...ahoz túl szép.

2021. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát elvileg az egyik típusú vonatra arra fel lehet vinni a kerékpárt...


Az alkatrészekről mit gondoltok?

Én nem igazán értek hozzá.

2021. máj. 8. 18:52
 4/6 A Cenz Ura ***** válasza:
elmegy de Gazsi áztát üzeni a mikrósíftet nem szereti símánó kell neki
2021. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez autóval könnyen szállítható. mivel összecsukható. Elvileg vonatra is feltehető, de nehéz kb.24 kg. Ha nem pedelek akkor kb 10 kg-al könnyebb.

[link]

2021. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Topstone az mindenhol az ajánlott gravel bringa. Nekem a thru axle nem tetszik, jobb a quick a defekt miatt.


Semmi csilli-villi nincs rajta, minden a legalapabb, bombabiztos cucc. Az advent x váltó meg ezen a szinten jobb mint a Shimano, van clutch és pontosabb.


Ugye tudod hogy ezt a bringát sehol sem (munkahely tárolóban sem) hagyhatod ott? Ez egy (otthon) drága sporteszköz.


Anno én is ezt néztem aztán a Triban GVL 120 mellett döntöttem. A megtakarított zsozsi pedálra és felszerelésre ment. 100kval olcsóbb, jól jön az majd.

2021. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!