Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlotok...

Milyen biciklit ajánlotok 250k-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,csak hogy teljes legyen a kép ezért írok magamról és így könnyebben tudtok segíteni ha szeretnétek:)


196 cm-vagyok debreceni,világ életemben montit használtam csak.

(fixin is gondolkoztam viszont ahhoz meg pláne nem értek :D)

A biciklit a városban használnám főként de alkalmanként földes úton is megyek.


Biciklit ilyen supermarketekből,nem vennék, legszívesebben építtetnék/építenék magamnak egy saját bicajt.Viszont attol tartok ,hogy ha tegyük fel bemegyek egy bicaj boltba akkor rámsózzák a drága dolgokat amiket/amiknek a megfelelőjét olcsobban is megtudnám venni.


Ha építésből van tapasztalatok vagy esetleg tudtok jó boltot ahol megbízható bicajok vannak vagy esetleg maga biciklit elkülditek ami szerintetek megérné,nagyon de nagyon megköszönném a válaszotokat!



2021. máj. 16. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Fixit hanyagolnám. Az árat elfelejtetted megírni. Földút alatt milyen talajt értesz? Sima, letaposott ösvények? Rázósabb mezőgazdasági utak, erdei kavicsos, gyökeres utak? Mélyebb homok? Mina fontosabb? Sebesség, vagy inkább túrázós, kényelmes testpozíció?
2021. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Trekkinget vegyél.
2021. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Cross, cross-trekking, trekking (ezek kb ugyanazok, csak a trekking fel van szerelve sárhányóval, esetenként lámpával).

Ha sportosabb vagy, akkor cyclocross vagy gravel.

2021. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Árat azt írtam, benne van a kérdésben(az a max).

Földes útnál ilyen kavicsos, döcögős vagy egy egyenletlen föld útra gondolok. Nekem a kényelem lenne az első,viszont azért hadd tudják szabadon menni bárhol bármerre és gyorsan.

2021. máj. 16. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4. Erre pont jó az ajánlott cross, trekking.
2021. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. Bocs, a kérdést nem olvastam újra, csak a szöveget. Hülye vagyok. Én is cross trekkinget mondanék ilyen célra. Mivel Alföld, jó lehet egy decathlonos riverside 900 vagy 920 is, amiken csak hátul van váltó. Nekem ez a két típus elég szimpatikus. Mindkettő nagyon jó felszereltség az árához mérten.
2021. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MGéza ***** válasza:
100%
Tipp: 29-es nagy vázzal. Megfelelő gumival jó lehet mindenre. Főleg mivel a monti geometriához vagy szokva. Nagyon hasonló a cross-trekking.
2021. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi számít megfelelő guminak?
2021. máj. 20. 17:24
 9/9 MGéza ***** válasza:
Nem túlságosan mintás, bütykös, nem teljesen terep jellegű. Mint például a Schwalbe Hurricane. Igazából mondjuk a 29-es monti is 28-as, csak a monti gumik miatt nagyobbnak hat és a felni szélessége is inkább széles gumikhoz van igazítva.
2021. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!