Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy gamer pc konfigot szeretné...

Balazs12321 kérdése:

Egy gamer pc konfigot szeretnék összerakni 250k ból!? Amire használni szeretném: -videók keszítése (vágas felvétel) -Streamelés YT-re. Jó felbontásban. -Gaming Intel+Nvidia tetszik! . Fortnite, PUBG, CS:GO-ra.

Figyelt kérdés

Ha gtx videókártyát raknál a configba egy 1050ti-t minimum szetetnék és intel procinál min-I5

Nem kell higy a kinézetre menjen minden.

Nem muszály az intel vidia de jó lenne.



#PC #konfiguráció #250k #gamerkonfig pc konfig
2018. nov. 27. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az intel + nvidia, de csak ha letakarom az árakat. AMD + AMD / AMD + Nvidia jobb választás jelenleg.
2018. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
6%

Szeva, egy dolgon gondolkozunk pont most írtam ki hasonló kérdést.


[link]


Én ezt néztem ki, szerintetek van ezzel valami baj?

2018. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, van. Egy előre összerakott fos túlárazott alkatrészekkel.
2018. nov. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kell gépház, táp, háttértár, minden, akkor nem 250 ezres mulatság egy ilyen gép. Nyilván amit írtál, hogy i5 és 1050, belefér, de az nem streamelésre meg videóvágásra való.
2018. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk.

[link]

Persze nem ártana egy erősebb VGA (RX 580/GTX 1060), de az általad említett játékokkal az 570 is el tud bánni, ha meg videóvágásra kell, akkor szükséged lesz a Ryzen 5 2600-ra (ami videóvágásban jobb, mint az i5, játékokban meg szinte észrevehetetlen a különbség)

2018. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!