Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olcsó kerékpár szervíz Budapes...

Olcsó kerékpár szervíz Budapesten?

Figyelt kérdés

13.kerületben lakom, és valahol a környéken lenne szükségem egy olcsó szervízre.

(Középcsapágy csere, pedál csere, kerékcsapágyak zsírzása, meg egy lánccsere.)

Tudtok segíteni?



2021. máj. 19. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Rázoomolsz a google térképen a kerületre, és beírod, hogy kerékpár szerviz. Kidobja az összeset. SZinte mindegyiknek ott van a weboldalán az árlista, össze tudod hasonlítani az árakat.

pl:

[link]


[link]


stb. stb.

2021. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az áraikat nem ismerem most, de amikor a közelben laktam, akkor hozzájuk jártam és meg voltam elégedve a munkájukkal:

[link]

2021. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:

Az árak között nincs nagy szórás.

Vélhetően oda kell majd vinned a bringát, ahol egyáltalán elvállalják, hogy hozzányúlnak.


Mióta tart a járvány, se bringát, se alkatrészt, se szervíz időpontot nem egyszerű szerezni.


A kerületedben én a már felsoroltakon kívül a Pedaloman-t ismerem (M3 megállójában Újpest Városkapunál), az M&M Bike-t (Reiter Ferenc utca), a Speed-Way-t (Visegrádi utca) meg a Bringaparkot (Népfürdő utca).

2021. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mostani helyzetben az "olcsót" el kell felejteni. Én egy mezei éves karbantartásra egy hónapra előre kaptam időpontot és 12 ezer forintos árajánlatot. Ha nem tetszik, csinálhatom magamnak (csak sajnos centrírozni nem tudok).
2021. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hypno ***** válasza:

#4


Amikor olcsó munkát vársz el mástól, először gondold át, hogy te mennyiért dolgoznál óránként, és hogy indokolt-e mástól elvárni, hogy másként vélekedjen.

2021. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: jogos a megjegyzésed!

Épp tegnap láttam kiírva egy budafoki szerviz ajtaján, hogy csak előjegyzés alapján fogadnak, de június 30-ig már nem vállalnak semmit!

2021. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, igazatok van! :)
2021. máj. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!