Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nincs Magyarországon egy...

Nincs Magyarországon egy normális valamire való kerékpárbolt? Bringások?

Figyelt kérdés
Nem tud valaki egy jó kerékpárboltot aminek oldala is van, olyat ahonnan rendelni lehet kerékpárt? Mert ez vicc semmi értelmeset nem találok, a felhozatal a talált boltokban nagyon silány, másrészt ha találtam is ami tetszene S,XS meg M-es vázméretek vannak, nem igaz hogy emberre nem gyártanak vagy mi? hát komolyan felhúztak xD

2021. jún. 5. 17:35
 1/10 hypno ***** válasza:
100%

Egy csomó jó kerékpárbolt van.

Áru nincs, mert akadoznak az ellátási láncok.

2021. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TR75 ***** válasza:
100%

Általában a nagyobb vázméretek hamarabb elfogynak. Érdemesebb előrendelni az ilyesmit. Annak idején én is ősszel vettem meg a bringámat, mert a nagy méretűek tél végére-tavaszra elfogynak, aztán lehet várni a szezon végéig az új bejelentésekre.

De amúgy attól függ, milyet vennél.

2021. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Mo-n, külföldön is kevés az elérhető mire jön a nyár. Pláne most.

A forgalmazók az előző év végefelé adják le a rendelésüket a következő évre és az alapján gyártanak. Nem úgy van, mint az autóknál, hogy folyamatosan megy a gyártás. Ha elfogy a készlet, akkor már csak a következő szezonra gyártottakból kapsz majd valamikor, vagy ha az országban vagy külföldön valahol még van raktáron, akkor azt elhozzák (már ha megéri és nem egy kb. 100ezer Ft-os kerékpárról van szó).

2021. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

ebike.hu


de nem a boltokkal van most kivételesen a probléma.

tavasszal, nyár elején amúgyis készlethiány szokott lenni, mert a sok marha ilyenkor találja ki hogy neki AZONNAL kerékpár kell. aztán erre tett még egy lapáttal rá a 1,5 éve húzódó vírushelyzet.

2021. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hypno ***** válasza:

Ha benézel egy Decathlonba, hetek óta gyakorlatilag kong az ürességtől a bringa osztály. De olyan szinten ám, hogy nem csak azonnal elvihető kész bringák nincsenek kirakva, de még belső gumiból is mérethiányos a választék.


Pedig ők javarészt saját márkás készlettel dolgoznak és mégis.

2021. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tele van a varos jo bringa bolttal, de mindenki mas-mas markaval vagy tipussal foglalkozik.


Speed-Way ... Bringaland ... BikeExpressz ... Probike ... Kerekvar

2021. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:

Nekem örök nosztalgikus kedvenc a Kerékvár, mivel eddig, akivel ott találkoztam eladóként, mondjuk olyan 30 elmúlt évben, mind maga is tekert és tudta, mit árul.


Sajnos, ahogy írják is, most mindenhol készlethiány van.

2021. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hypno ***** válasza:

Ahol választékot láttam két hete, az a LKerékpár Outlet M3.

A Fóti Auchan-nál. A motorbolt galériáján van az üzlet.

2021. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dombóváron is van egy Kerékvár, ott is egy jó srác dolgozottt, de már nem... múltkor még öntapadós foltot sem tudtak adni, azt sem tudta az eladó hogy mi az :DDDDD
2021. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Iron Monkey Debrecen
2023. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!