Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van rajtam kívül olyan magyaro...

Van rajtam kívül olyan magyarországi bringás, aki viszonylag gyakran teker nagyobb (150 km fölötti) távokat, de még soha nem fontolta komolyan a Balaton-kör teljesítését?

Figyelt kérdés

Valahányszor beszélgetek új arcokkal, vagy olyanokkal, akikkel kevésbé ismerjük egymást és szóba kerül a hobbim, mindig szóba hozzák a Balaton-kört is, és többen elképednek, hogy még sosem mentem végig rajta.


Egyszerűen nem érzem igényét, a lakóhelyem (ami amúgy nincs túlságosan távol a tótól) közelében is végtelen lehetőség van egy kétszázas kör összerakására.


Más is így van vele, vagy ez a tókerülés tényleg valami olyan achievement, mint mondjuk az IndyCarban az Indy500 megnyerése?



2021. júl. 5. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még 5-6 éve körbetekertem egyszer nyáron, ki akartam próbálni mit tudok, sikerült 7 óra alatt kb. Sokat bringáztam előtte, jó formában voltam, de nagyon kényelmetlen volt, teljesen beállt a nyakam meg a hátam. Valami fekvőbringával sokkal kényelmesebb lehet, mert nem is a lábam volt rossz másnap hanem a nyakam meg a seggem.
2021. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És te merre tekersz??? Szempont a táj is, vagy csak a kilométerekre gyúrsz, ingerszegény környezetben?
2021. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2 Néhány tipikus példa, ahol gyakran megfordulok: tolnai, somogyi dombvidék, Kiskunság, Bakony


Egyéb helyek, ahol már tekertem: Bükk, Mátra, Zemplén, Nyírség, Szatmári-síkság, Észak-Erdély, Csallóköz


Aki szerint ezek ingerszegény helyek, annak valószínűleg semmi nem jó :D

2021. júl. 5. 13:55
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

3: kérdés volt, nem ténymegállapítás....!


Ismerek olyat, akinek van kb. 2-3 szokásos edzőköre, és ott megy minden nap. Már minden fűszálat messziről ismer. :-DDD

2021. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Aki sokat bringázik, miért hagyná ki ezt az egyik legszebb útvonalat, akár ha több nap alatt is tekerik le akár többen.
2021. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Miskolcon lakom, van pár bicajos ismerősöm akik lemennek néha, kocsival, kibocsátanak bő 100kg co2-t a levegőbe letekerik, majd jönnek haza.


Nekem a kerékpár az autómentes életmódot jelenti, inkább tekerek itt a "környéken" párszáz km-t, de nem kell kocsikázni

2021. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sok, sokkal izgalmasabb, jobb, szebb útvonal van mint a Balaton kör. Csak ez a Balaton kerülés ez divat meg menő.
2021. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nem divat kérdés, 7-es...


A legnagyobb tavunk.

Ausztriában ugyanígy szeretik kerülgetni a Wörthi-tavat....

2021. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem divat :) a szeretik kerülgetni az pont azt jelenti, hogy divat, menő dolog kerülgetni.
2021. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor nem azonos dolgot értünk divat alatt....


Én nem azért "kerülgetem", hogy kiposztoljam a FB-ra, vagy más közösségi médiába...

2021. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!