Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizés közben hogy ne...

Biciklizés közben hogy ne unjam magam el?

Figyelt kérdés

Járok esténként biciklizni a városban kb 1 óra alatt 20 km-t tekerek.

Hollandiában élek, szóval jó a biciklis infrastruktúra.


Viszont hiába hallgatok headset-en zenét, egy idő után baromira unatkozom.


Ti mit hallgattok közben?

Podcast esetleg?

Vagy valami playlist?


Ne mondd, hogy nézzem a tájat, mert egy idő után azt is megunom.


Köszönöm!



2021. júl. 18. 21:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

4: hát akkor csodás véletlenek vannak.... :)

Pont ugyanígy egy bicajozás közben unatkozó várt tanácsokat, és pünkt Hollandiában lakott...

2021. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Többen vagyunk itt Hollandiából.


Beszéltem is már párral itt. :)

2021. júl. 19. 10:53
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

Hívj egy taxit! Ülj be, tedd be a bicajt és mondd a taxisnak, hogy vigyen el 20 km-t. Közben meg kösd be a szemed hogy ne lásd merre mentek. Aztán míg hazatalálsz nem fogsz unatkozni. Ha már ezt is unod akkor hazafelé is legyen rajtad a szemkötő! :D

Istenem... megérett a világ a pusztulásra. Igyál, csajozz, olvas, stb... nem hiszem el hogy valaki unatkozik! Én évek óta nem unatkoztam! Elég szomorú életed lehet ombre.

2021. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
#13 te funkcionális analfabéta vagy? Igyon, csajozzon, olvasson tekerés közben?
2021. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%

na gondoltam, hogy valaki félreérti, de nem gondoltam hogy pont te leszel az IT... úgy értettem ha a kerékpározás nem köti le akkor ... ... ...

mert ha nem köti le akkor minek megy kerékpározni? Akkor menjen spinningelni vagy vegyen szobabiciklit.

Akkor nagy a nyugodtság ott? Én elmegyek 1 órára tekerni és 180/100-as vérnyomással jövök haza, mert a kerékpárúton a hülyéket kell kerülgetni meg a gyalogosokat, meg a gyökerek által felnyomott aszfalt miatt elharapom a nyelve, a kerékpárút nélküli szakaszokon meg az autósokkal kell hadakozni.

2021. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
családi házban lakom! :D
2021. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

13-asnak teljesen igaza van! Szerezz egy barátnőt és ha meglátsz bringázás közben egy jó csajt, akkor végig azon fogsz agyalni, hogyan ne mondd el ezt a barátnődnek, ha megkérdezi, hogy mi van a mai tekeréseden.


Ha éjszaka az üres bevárosban totyognék a bringámmal, akkor lehet, hogy én is unnám, de bringával be lehet járni óriási távolságokat és fel lehet fedezni egy csomó mindent. Ki kell nézni egy 20-100 km-re lévő célt és elindulni.

2021. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, tárgytalan teljesen amiket írsz.

Szia!


A továbbiakban értelmesebb válaszokat szeretnék. Köszönöm.

2021. júl. 19. 13:05
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem haragszom, jogodban és suttyónak lenni.

Mert a neked nem tetsző válaszokat értelmetlennek nevezni bizony suttyóság.


De legalább megtudtuk, hogy 100 km-eken keresztül is tudsz unatkozni.

2021. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom volt-e már ez, de a podcasteket lehet élveznéd, én is beszoktam rakni több órás adásokat. Keress olyat ami illik az érdeklődési körökbe, pl. filmes, politika, játékok, hétköznapi témák, stb..
2021. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!