Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik márkák a legjobbak...

Melyik márkák a legjobbak MTB-kből, amik még az "olcsó" kategóriába tartoznak?

Figyelt kérdés

Mindenképpen mountain bike bringára gondoltam, totál kezdő vagyok a témában, tehát nem tudom melyek azok a márkák, amik nem túl drágák viszont ahhoz képest jónak számítanak.


Ehhez kellene egy kis segítség. Árban olyan 100.000Ft-ig bezárólag gondolkoztam, de minél lejjebb van annál jobb. Nem azért,mert nincs rá keret,csak viszonylag ritkán használnám, és nem akarok egy 2-300.000 Ft-os porfogót venni. Köszi előre is a válaszokat.



2021. aug. 8. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ezért a pénzért márkától függetlenül ipari hulladékot fogsz kapni. Ami mountain bikenak nevezhető, az sajnos nem nagyon kapható meg 300 alatt. Amire az olcsók montik alkalmasak, arra egy cross trekking is képes, az meg legalább valamennyire halad aszfalton is.

Ha valami nagyon minimál MTB-t kéne mondanom, akkor talán a Decathlon saját márkás Rockrider 540-ese 170000 Ft-ért vállalható túra MTB-nek, tehát nem csapatni.

2021. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ennyiért sajnos nincs olyan mountan bike ami való is valamire.
2021. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

170-től indulnak az elfogatható minőségű felnőtt bringák. +plusz felszereltség, sárvédő, kitámasztó, világítás stb.

Ez ár alatt szemetet árulnak. Bringát többnyire több tíz évre vesz az ember. Ne sajnáld rá, meg fogod bánni ha olcsót veszel, és mindig csak a gond lesz vele.

2021. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Capriolo Sunrise 28 as kerekparcity.hu 90 ezer , Hervis Cross fact 28as 90 ezer . Vagy 26os Vensini torino . Ezek alap holmis gepek kerekei vázai bírják még a göröngyös utakat . Sportra nagy terhelésekre nem valók , ahogy kikopnak a dolgaik érdemes jobbra cserelni . Amúgy nem mert csak beleteszed a lét .
2021. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fejleszteshez legjobb az eBike.hu és Fanaticbike webáruház , legolcsóbb jó holmik sok akció .
2021. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

Amit a mountainbike név takar, ahhoz azért járna némi masszivitás, megbízható működés terepen.

Ez a százezres árkategória csak olyan formájú, mint egy mountainbike.

Igazi terepen életveszélyes.

Nem igazi terepre meg a geometriája, formai kinézete is szükségtelen.


Talán használtban találsz ennyiért olyat, ami kis karbantartással, ráköltéssel alkalmas legalább tereptúrázásra.

Én hatvanért húztam be egy KTM Konxville-t Shimano full Deore szettel, kissé lepukkanva. Egy százast vertem bele, hogy megbízzak benne és még hiányzik egy telócsere.

Erre kell kábé számítani.

És ha nem tudod magad szerelni, még adjál hozzá egy jó ötvenest minimum.

2021. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdéseket. Nagyon kezdő vagyok, meg nem is igazán fejtettem ki a kérdést. Nem túrázásra kellene, meg ilyen olyan terepre. Konkrétan csak kialakított utakon néha-néha haverokkal menni ide-oda. Azért sem akarok 300-400 ezreket költeni rá,hogy pár hetente, pár havonta elővegyem 1x-2x.
2021. aug. 9. 23:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre viszont felesleges MTB-t venni. Egy cross trekking sokkal alkalmasabb rá. Viszont én akkor sem vennék újan 160-180ezer alatt.
2021. aug. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

Jogos, erre egy trekking teljesen jó.

Sőt jobb, a vékonyabb kerekek jobban fognak gurulni.

2021. aug. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a megértést, tényleg full hülye vagyok benne :D
2021. aug. 10. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!