Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeret valaki biciklit szerelni?

Szeret valaki biciklit szerelni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 11:20
1 2
 1/13 hypno ***** válasza:
100%

Ha muszáj, akkor igen.

De nem szívesen élnék meg belőle.

2021. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan szeretnek, mivel aki egy kicsit műszaki beállítottságú, annak kifejezetten kikapcsolódást jelent a bringa bütykölése. Csak sajnos a mostani alkatrészek le-fel szereléséhez, főleg a felsőbb kategóriában már spéci célszerszámok kellenek, amit egy otthoni hobbista nem fog megvenni méreg drágán. Emiatt az otthoni szereletés kezd háttérbe szorulni, maradnak a hivatalos szervizek.
2021. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó szerszámom és több bringám is. Mindent mégsem tudok megcsinálni, mert mindenhez nincs célszerszámom és pl. a lakásban nem akarok dot folyadékkal sem foglalkozni.

Bringázni szeretek, de a szerelések 90%-át egyszerűbb otthon elvégeznem, mint boltba vinni.

2021. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Majdnem mindent magam csinálok, kivéve a kereket és préselt csapágyak cseréjét. De a jövőben úgy tervezem, hogy ezeket is megtanulom és beszerzem hozzá a szerszámokat.
2021. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Karbantartani fejleszteni okés, hibát kikutatni elháritani az már nem komálós . Közöm nincs a precizitáshoz sem a mechanikához . A spórolas és a türelmetlenségem megtanitott szerelni , nincs rá keret több 10 ezrekre évente átnézetni 2 szer , sem időm napokra otthagyni . Vettem fontos dolgokat amik hianyoztak ,filléres láncbontó - hajtókar/racsni leszedőt stb , behozta egy szezon alatt és haveroknak is épitettem ...
2021. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szuper! Tök jó hogy ti is szeretitek bütykölni a kecót. Én is annyira szeretem, szinte hobbim lett! Nemsokára költözök vissza vidékre, és még több lehetőségem és helyem lesz rá :) fel is újítom kicsit a montim. Új színt is kap.
2021. szept. 1. 18:42
 7/13 anonim válasza:
Sokat bringázok így rákényszerülök. Igazából szeretek bringát szerelni, érdekel is a téma, de néha elég idegesítő tud lenni. Vannak problémás részek amik szenvedősek. (Pl. Váltó bowden beállítása) de a legtöbb része nem is nehéz. Amit igazán szeretek amikor lecserélek egy alkatrészt valami komolyabbra, és azt kell beépíteni. Azt meg mondanom sem kell mit érzek amikor defektet kapok és azért kell “szétkapni” a bringát.
2021. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 ajánlom a defektvédett külső használatát! ;)


Nekem valaki egy rajzszöget az országúti continental gumim kellős közepébe. 1 órán keresztül kattigott a betonom mikor észrevettem. Kihúztam oszt vittem tovább a címeket. :)

2021. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:

Az elmúlt 30 év alatt minimum 20 bringát építettem hobbiból. Szerinted?

:D

2021. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

#7 vagyok

Szalagot lehet rakok majd bele, nekem a montimnál korábban a zselé vált be, viszont hagyományos szelepkiszedővel csak autós szelepet lehet felnyitni, az outimra pedig csak francia szelepes belső van mert túl vékony a felni. :”D

2021. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!