Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Honnan tudnék rendelni 27-es...

Honnan tudnék rendelni 27-es duplafalú felnit és 27-es külső narancssárga köpenyt a Csepel Torpedo kerékpáromra?

Figyelt kérdés

A képeken látható felnit szeretném megrendelni eggyel kisebb méretben. Ugye külső gumit szintén eggyel kisebb méretben. (belsőm van) Viszont sehol nem találok neten.. csak 28-ast dobál ki. Néztem a Csepel oldalán is természetesen, de ott sem találtam ilyen felnit..

Akik jobban értenek hozzá, tudnátok segíteni ebben?

Azért kell kisebb kerék mivel a kerekem szinte hozzáér a sárvédőhöz.. amikor pl. odamegy egy kis kavics rögtön koszorálja.. sajnos az nem opció, hogy vegyem le a sárvédőt mivel ezzel járok munkába, esőben is..

[link]

[link]

A bicikliszerelő azt javasolta, hogy akkor legyen kisebb kerék elől-hátul ezáltal lesz hely a kerék és a sárvédő között.



2021. szept. 5. 16:58
1 2
 11/18 Alex Fly ***** válasza:

@10: akkor a 27-es kerék pont nem lenne neki jó, azzal még kevesebb helye lenne. A 27,5"-os esetében pedig a fékpofálat kellene több mint 2 centivel lejjebb helyeznie, ami megintcsak nem járható út.

Itt leginkább egy keskenyebb külső lehet a megoldás...

2021. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez a kerékméret variálás szerintem halott ötlet. Én ajánlottam neked az SKS sárvédőt múltkor. Esetleg ezen a linken a képek segíthetnek megbecsülni, hogy ez a te bringádon hogy adná ki:

[link]

Ha a fék és a gumi közt van elég hely, akkor szerintem működnie kéne.

Most miért van olyan közel a sárvédő a fékeknél? A féktestbe beleér a sárvédő, vagy csak a felfogató lemezen nem lehet már állítani?

Ha esetleg hajlandó vagy a védelemből alább adni, akkor az SKS Raceblade Pro már tényleg elég tuti megoldásnak tűnik, de az már nem ad akkora fedést.

Én Ass Saver sárvédőket fogok készenlétben tartani, de tisztában vagyok vele, hogy ezekkel nem fogom megúszni teljesen szárazon. Előnye, hogy pillekönnyű, és pár perc alatt felrakható, és elfér a váztáskában.

2021. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A felfogató lemezen nem lehet már állítani..

Szerintem is jó lenne az a sárvédő amit ajánlottál csak a bicikliszerelő meg rögtön ellene beszélt, hogy áh biztos nem lenne jó, de amíg nem próbáljuk ki nem tudhatjuk.

2021. szept. 6. 18:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha csak a lemezen nem lehet állítani, akkor bővítsd ki rajta a furatot! Akár egy sima fémreszelővel is meg lehet oldani.
2021. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kicsit pontosabb fotót készítettem szemléltetés gyanánt.

Ahogy haladunk a fék felé egyre jobban fogy a hely, jól látszik. A szerelő szerint sem lehet ezzel mit kezdeni. [link]

A 12-es válaszoló ismét szuper dolgot írt. (Ment is a zöld neki ahogy mindenkinek, köszönöm, hogy segítetek)

Szerintem ez jó lenne: [link]

2021. szept. 6. 20:02
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam. Egyedüli kérdés, hogy a hátsó felniféknél hogy fér el. Legrosszabb esetben kicsit le kell faragni abból a végéből. Kicsit talán gyengébb védelmet ad, mint egy teljes sárvédő, de a kritikus részeket jól fed.
2021. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy ennyit segítettetek! :)

Mindenkinek ment a zöld és hatalmas köszi, tényleg.

Igen, egy kis lefaragás szerintem is orvosolná a problémát, de majd meglátjuk.

2021. szept. 6. 20:45
 18/18 A kérdező kommentje:

Ezt rendeltem végül és nagyon is jó lett a biciklimre. Sokkal több a távolság. Szuper lett. Köszönöm a segítséget mindenkinek még 1x! :)

[link]

2021. okt. 9. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!