Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez nagy brobléma...

Szerintetek ez nagy brobléma egy kerékpárnál?

Figyelt kérdés

Vettem egy mtb ot és ma ahogy leszáltam megláttam a teleszkóp nyakánál hogy alul mintha egy kicsit előre hajlott volna a villa mert a csapágy ferdén illeszkedik.


Ez most nagy baj tényleg elhajlott volna a villa vagy csak ferdén van benne a csapágy



2021. szept. 6. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg el van görbülve a villa, az nagy gond. Mindenképp kiszerelném, leellenőriznék mindent, majd ha nem találnék problémát, összeraknám újra az egészet. Ha tényleg ferde a villa nyaka, akkor villa- vagy nyakcsere, mert így balesetveszélyes.
2021. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oké majd megnézem.


De így el fog törni a villa ha így marad mert most nem sok pénzem van hogy villát vegyek

2021. szept. 6. 18:06
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Így náz ki

2021. szept. 6. 18:19
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Azért küldtem másikat mert nem birtam megnyitni az előzőt

2021. szept. 6. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy a stucninál nincsenek jól meghúzva a csavarok. A villanyak görbülése ritkább.
2021. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az a stucni mert nem értek én ehez de köszi
2021. szept. 6. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább vidd be egy szervizbe!
2021. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké de amíg nem birom bebinni szervízbe addig használható igy? Nem fog tovább hajlani ha el van hajolva agy nem fog eltörni?
2021. szept. 7. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!