Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vélemény a küllőlámpáról?

Vélemény a küllőlámpáról?

Figyelt kérdés

Elől és hátul is csak a tipikus szilikonos lámpám van. Volt komolyabb lámpám is még régebben, de a munkahelyen valaki szépen ellopta. Ezt meg zsebre tudom tenni.

Tetszenek a küllőlámpák csak nem tudom mennyire érné meg. Mennyire jól világít? Nem esik-e le ha véletlen belemegyek egy gödörbe?

Ha nektek volt/van szívesen fogadom a véleményeiteket. :)



2021. okt. 17. 17:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

És hogyan dekoráltad ki?

Szemből fehér látszik, hátulról piros, oldalról sárga? Azt a kínai öntapadós fényvisszaverőt aliztad? Vagy csak fehérrel lesziluettezted mint a rendőrautókat? Fotót fel tudsz dobni vagy linkelni valamit ami hasonlóan mutat mint a tiéd?



Régen egyébként a hátsó sárvédő végét mintha kötelezően kellett volna 20cm hosszon fehérre festeni és abba tenni a lámpát.

2021. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szabálytalan!

Vegyél fejlámpát azzal látsz, a szilikonosoknmeg láttatnak

2021. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Wadmalac ***** válasza:

#11:


Elöl fehér, hátul piros, oldalt fehér és-vagy sárga (néha az esztétikumért kis piros is).

Kínából rendelt fémfólia alapú szalagok, elég tartós.


[link]


Ezen a fotón nem látszik, mert mindenhol oda tettem, ahol alapból piros vagy fehér a váz, csak a felnin lehet jól látni:


[link]

2021. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, így valahogy. A horgászládán is jól mutat, bár arra foszforeszkálósat is raktam, meg a fekete bottartókra is. :)
2021. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Wadmalac ***** válasza:
Gondolkodtam a foszforeszkálón is, de az forgalomban nem ér semmit. Mondjuk arra jó, hogy éjjel, áramszünetkor se essek át rajta a kamrában. :D
2021. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A horgászládán kitűnő választásnak bizonyult, de lépcsőkre is szoktam rakni. Kitűnő lehet bringán is, ha lyukasztóval csinálsz egy csomó pettyet és végigpettyezed vele :) mondjuk a küllők közötti részt a felnin.
2021. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Wadmalac ***** válasza:

Akármilyen dizájnt ki lehet vágni belőle, még akkor sem akar nagyon lejönni, ha éles sarkokat vágsz rá.

Hálistennek a KÖHÉM-rendelet nem írja elő a fényvisszaverő felületek FORMÁJÁT és maximális méretét sem.

Szabadon lehet engedni a kreativitást.


És ez legalább egy olyan "mod", amit az ellenőrző rendőr is pozitívan értékel, még ha nem is passzol betűre az előírásba, mert láthatóan javítja a biztonságot.

2021. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát ja, főleg, hogy a rendőrautó is agyon van ragasztgatva.
2021. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Wadmalac ***** válasza:

#18: Igen, de elég szigorú szabályok mentén.

És pont ezért nem használhatod ugyanazt a színt más járgányon.

2021. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!