Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szegeden belül,hol tudok...

Szegeden belül,hol tudok megfizethető áron venni agyváltós kerékpárt?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a Google a "barátom",de sajnos az árak az egekben vannak...:(


Ha ez segít Nektek,akkor 180 cm magas vagyok,és 113 kg..


Köszönöm szépen mindenkinek,aki válaszolni fog,további szép estét Nektek! :)


Imádok kerékpározni a természetben,nincs emelkedő sem,ahol élek,mindenütt aszfalt van,meg kerékpárút :)



2021. okt. 17. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol drága... nekem a csepel landridert ajánlották kb hasonló kritériumok mellett, kb 100eFt.


Neked mi az agyváltós melletti döntésed oka?

2021. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom az agyvaltosban. Mert azt könnyebb hajtani. Meg fogyni szeretnek még, a valtosokkal rengeteg gondom volt, genenis mátrix volt, kerek 100000 Ft... De egy ideig nagyon jó volt, csak elkezdett kinlodni, váltó, tárcsafék, minden...
2021. okt. 17. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kerékpártárolók miatt van elegem, meg mindig beakadt a lelógó része és gatyanadrág-barátnak se mondanám a láncváltósat. Nomeg... kábé sose váltottam én se, szintén alföldiként, csak a hídra kellett és annak a sok bowdennek se volt értelme, így meg kontrafék is van és a kormányt se kell örökké markolászni.
2021. okt. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,így van,ahogy mondod :)
2021. okt. 18. 08:09
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,elolvastam :)
2021. okt. 18. 17:04
 7/7 A kérdező kommentje:

Már vettünk egy nagyon szép agyváltós,agydinamós kerékpárt,minden van rajta,zselés ülés,első,hátsó sárvédők,elől hátul is világítás :)

Meg az elején teleszkóp,kereken 50000 Ft volt :)

2021. nov. 29. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!