Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ipari csapágyas kerék javítása?

MGéza kérdése:

Ipari csapágyas kerék javítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy Gipiemme tecno 1.55 hátsó kerék, amelyen úgy tűnik, tönkrement az agy. Úgy tudom Shimano 9-11 kompatibilis rotor van rajta.

Hibajelenség: Ugrál a hátsó sor, időnként meg is szorul. Leszedtük, úgy néz ki maga az agy vagy abban valami szalajt, időnként elkapja, de inkább akad. Szerintetek mennyibe fog fájni a cseréje és hova érdemes vinnem, ahol alkatrész is van hozzá valószínűleg? Budapesti szervizre gondolok elsősorban.



#csere #tengely #ipari agy
2021. okt. 25. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Berguson stb cégeknek irnék az ügyfélszolgra , a hibát levideóznám stb , kernek árajanlatokat majd a befutó cégtől időpontot . Terméket szolgaltatast javittatast is online intézek , nem fér bele mashogy ...
2021. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én bemennék a ProBike-ba vagy minimum eleresztenék egy telefont feléjük.

Alkatrész a covid óta alig van, de náluk van esélyed. Shimano hátsó agy belsejét már cserélték nekem. (Az beállt.)

2021. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyesmit csinál: Ha megforgatom akkor nem forog szabadon hanem időnként belekap a kazettába és fordít rajta egyet. A szervizes szerint akivel telefonon egyeztettem azt mondja, valószínűleg a fésűrész vagy mi krepált be.
2021. okt. 27. 16:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, meg is csinálták. Négy csapágyból három eltört, mivel előző karbantartás után rosszul rakták össze. Ahhoz képest munkadíjjal együtt a 17000 forintos számla nem is volt sok.
2021. okt. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!