Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Alap fox vagy fullos rock...

Alap fox vagy fullos rock shox rúgóstag?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri lecserélni egy jó állapotú Fox Float Dps EVOL-t egy Rock Shox Monarch Plus Rc3 rúgóstagra?

2022. jan. 15. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem fossael magát vagy nem érzed úgy hogy kevés a tudása a tiedhez képest addig én használnám.
2022. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De tudásra többet tud a rock shox?

2022. jan. 15. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek nem fogok utána nézni. De ha ugyérzed hogy negativan befolyásolja bringázási kepességeidet a fox,akkor cseréld.
2022. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le ne cseréld a fasza tagot az ég álgyon meg!!! Miért cserélnéd amúgy? Túl puha? Toljál még bele levegőt, 300 psi-ig lehet fújni, de 200 körül van benne még 55kg-hoz is. Tokenekkel lehet játszani és megnézni, hogy nem-e felemás a 2 kamra nyomása! Klikkek rendben?
2022. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Télre leersztettem a nyomást.

És sajnos ma néztem hogy a klikkek megszüntek. Kb. lötyög.

De gondolom szervíz megcsinálja.


Egyébként azért gondoltam a cserére, mert a rock shoxon van egy plusztartáj. Ezért gondoltam hogy ez már komolyabb...

2022. jan. 15. 19:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg a komolyabb bringákon is ilyet láttam!

De egyébként meg vagyok a fox-al elégedve.

2022. jan. 15. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
A komolyabb gép lehet,hogy komolyabb terepre való.... a tied nem biztos.
2022. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!