Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár comupter-hez ha...

Kerékpár comupter-hez ha használok cadence szenzort és pulzusmérőt is, akkor mennyivel fogja pontosabban mutatni az elégetett kalóriákat?

Figyelt kérdés
A mostanimhoz nincs semmi ilyen, csak sebesség, megtett távolság, magasság meg ilyenek alapján számol.
2022. márc. 18. 20:06
 1/6 anonim válasza:
78%
Szia! A cad szenzornak nincs köze az elegetett kaloriakhoz, mivel az csak pedalfordulatot mer. A pulzus valamit segit, de nem ad tokeletesen pontos adatot. Meg wattmero hasznalatanal is van elteres a valos elegetett kaloriaknal, a pulzusnal meg ennel is nagyobb a szoras.
2022. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pedálfordulat nem befolyásolja, ezért a mérésével nem leszel közelebb. A pulzus alapján viszont nagyon jó megközelítést ad.
2022. márc. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért gondoltam, hogy hátha van köze a kalóriáknak a pedálfordulathoz is, mert mondjuk ha 40-el megyek, akkor a computer nem tudhatja, hogy most éppen lejtőn gurulok kényelmesen, vagy ezerrel tekerek síkon. Bár az is igaz, hogy itt a pulzusmérőn meglátszik, hogy tekerek éppen.
2022. márc. 19. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:
3: pont ezt tudja a pulzusból.
2022. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gurulhatsz úgy 40-nel, hogy könnyű áttételben ellenállás nélkül pörgetsz. Tehát éppen csalnál ezzel. Viszont a pulzusod ilyen helyzetben csak minimálisan fog megemelkedni.
2022. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már értem akkor, köszi
2022. márc. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!