Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Garmin Fenix 3 pulzusmérő óra...

Garmin Fenix 3 pulzusmérő óra biciklizéshez jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Megnéztem a leírást, nagyon jó dolgokat írnak, de sehol nem térnek ki a biciklizésre. Javaslat?
2015. dec. 1. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
csak bringázáshoz használnád, vagy más sportokhoz is?
2015. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En az edge sorozat vmelyik tagját javasolnám bringazashoz.
2015. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Futás és bringa. Ajándékba szánnám, és a használó leginkább bicózik. Viszont, tetszett, hogy leírásban benne van, hogy síeléshez is használható + úszás. Összegezve, a fő sport a bicó.
2015. dec. 1. 20:36
 4/5 Krisz85 ***** válasza:

edge 500 /már ez is baromi jó nekem is ez van/

510

520

800

1000


ezek mind a fenix az egy outdoor sportóra, főleg túrázáshoz, meg ultra sporthoz, ha futsz, triatlonozol is


www.dcrainmaker.com


itt nézd meg a teszteket és van összehasonlító táblázat a legjobb oldal a neten ilyen témában!!!

2015. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FitU válasza:

Szerintem a legjobb óra a Polar V800 ráadásul, most limitált kiadásban is van pedálfordulatmérővel és kormányrögzítővel ajándékba!

[link]

2016. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!