Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » El tudok úgy menni Budapestről...

El tudok úgy menni Budapestről Esztergomba biciklivel, hogy a Szob után a vasúti hídon megyek át Szlovákiába Párkányig és onnan be?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 19:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Elmentem, de soha többet. Egy katasztrófa a bicikliút 80 %-a, a ténfergő, bringázni nem tudó emberekről nem is beszélve, életveszélyes ha nem 10-el cammogsz te is. Volt hogy inkább kimentem a főútra, mert betontáblákból volt a bringaút, ami legfeljebb montival nem rázza ki a szart belőled, de az se volt jobb mindig.

Ahogy átértem Szlovákiába, tükörsima aszfalt a murvás út után (ami sokszor jobb volt mint a magyar utak), és valahogy már az első szlovák bringások is tudtak köszönni, amit nem várok el semennyire, de a magyar oldalon senki sem intett ahogy szokás. Ha legközelebb arra járok, inkább elmegyek Esztergomba egyből és átmegyek tekerni egyet Szlovákiába.

2022. márc. 30. 17:27
 12/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom a negatív tapasztalataid a kerékpáros közlekedési kultúrával kapcsolatban, de ez így van minden népszerű kerékpáros útvonalon.


A 36-os főúton még sosem fordult elő, hogy beragadtam volna más, gyengébb kerékpárosok mögé :D

2022. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mindig a 2-es úton megyek Szob felé, nem a bringaúton.
2022. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem is a beragadás, hanem az össze-vissza cikázás, egymás mellett menés, út közepén megállás és a sok gyerek miatt veszélyes. A főúton meg majdnem lesodort hármunkat egy kamion.
2022. márc. 30. 17:46
 15/17 anonim ***** válasza:

11: hétvégén voltál?

Ha igazán jót akarsz bringázni, akkor hétköznap kell menni. Alig vannak.


Mindazonáltal, ha tükörsima bicajút érdekel Szlovákiában, menj el Komáromba, és a Vág balpartján menj fel a gutai hajómalomig (ez nem annyira jó út), de visszafelé a jobbparton a gáti út egy álom!


[link]

2022. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2022. márc. 30. 20:56
 17/17 A kérdező kommentje:
Szombaton voltam, ami munkanap, de máskor még többen vannak ennél gondolom. A főúton kellett volna mennem, de gondoltam Pest közelében csak jó a bringaút. Ezért nem szeretem alapból se, mert olyan kacskaringós hogy azáltal alig lehet haladni.
2022. márc. 30. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!