Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elmennétek a helyemben ma...

Elmennétek a helyemben ma biciklizni?

Figyelt kérdés

Az eső már nem esik, de a szél viszont nagyon fúj. Alapból montis vagyok, de mivel az esőtől sáros lett minden, ezért szerintem inkább a közeli nem olyan forgalmas utak szélén mennék.

Szerintetek elmenjek?


2022. ápr. 9. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt felénk úgy fúj, hogy kinéztem az előbb az utcára az öreg nénit majdnem elfújta.

Én maradok a meleg szobában azt film, net,meg pihi.

2022. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gyulai Dávid Dániel válasza:
Én mennék. Meg mentem is. Szakadó esőben és szélben. De ezt te tudod.
2022. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is puskapor van a s...mben :-D, de ekkora szélben nem megyek... CSak kínlódás...
2022. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mentem végül, először széllel szemben indultam el, de akkora szenvedés volt, hogy visszafordultam, gondolkodtam azon hogy hazamegyek, de végül kényelmesen hátszéllel elmentem messzebb, hogy muszáj legyen tekernem visszafele is. Végül 36 km sikerült, bár elég szenvedős volt néhány szakasz.
2022. ápr. 9. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már a hazamenetelen gondolkodok
2022. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hellmano ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a szél jobban megfogja az emberek kedvét, mint az eső. Tehát a szélben alig találkozok bicajosokkal (én a Balaton körön mozgok, ami ugye tele van bicajossal, ha jó az idő). Ha csöpög vagy kis mértékben esik az nem annyira fogja vissza az embereket, ha szakad, mint ma az más tészta, akkor csak az teker, aki elötte elindult és beszopta az időt és minden mindegy alapon a franc se áll meg, ha már elázott :D Fő út mellett viszont esőben nem jó ötlet tekerni, mert állandóan beterítenek a kocsik, meg centizgetik egyfolytában, életveszélyes országúton bicajozni, pedig lassan 30 éve kerekezek , de nem ajánlanám senkinek. 1-szer elütöttek, ami csak a lélekjelenlétemnek köszönhető , hogy nem a kocsi alá kerültem, hanem felugrottam a motorháztetőre. Többször centikre mennek el az ember mellett 100-al, azok is csak a véletlenek, hogy nem viszi el az embert. A biciklist sajnos semminek nem nézik az utakon...
2022. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Esőben még lehet veretni neki, de ha például rohadt erős szembeszél van, akkor sokkal jobban kell erőlködni, hogy egy olyan sebességgel menj, ami még lassúnak is számít. Így eléggé élvezhetetlen tud lenni, szóval megértem, ha a biciklisek inkább a szelet utálják mint az esőt.
2022. ápr. 9. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagy szélben nagyon szeretem, mindig eszembejut apukam azt tanította, ilyenkor nem azert kell büszkének lenni, hogy gyorsan mész, hanem arra, hogy te legalább mész... ezt igazából csak ő értette szerintem, de nyomta is meg 80evesen is.
2022. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6: jó tanács: vegyél egy durván erős villogó lámpát hátra, ami nappal is látszik (pl Alzánál a Moon Nebula). Töredékére csökken a konfliktus az autósokkal. Így is lesz pár hülye, de sokkal többen kerülnek ki megfelelő oldaltávval, mint előtte.
2022. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na elmentél?
2022. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!