Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rovarok ellen az airSoft...

Rovarok ellen az airSoft maszkok jók? Egy nagyobb bogár darázs ellen szerintetek megvéd egy ilyen? Mi hogyan védekeztek? Én múltkor voltam egy nagyobb Turán es két bogarat is bekaptam

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 3. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Respro maszk :)
2022. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne nyisd ki a szád menet közben.
2022. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kiköpéssel és anyázással szoktam, meg próbálok leszokni arról, hogy élénk színű pólókat veszek fel ilyenkor.
2022. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jók. Airsoft maszk, airsoft lövedék ellen jó. És az as fegyver sem jó önvédelemre. Mi lett hogy bekaptad a bogarat? Belehalltál?
2022. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Azért ha valaki megtámad és kap az arcába két BBt közvetlen közelről, akkor elmegy a kedve a támadástól, az biztos.
2022. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyan bonnie kalapot vennék, amin van szúnyogháló szerű akármi.
2022. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy BB-lövedéktől megvéd akkor egy nagyobb bogártól is ha az a bogár nagyobb mint a maszkon a rések. De jellemzően inkább a szembe mennek a bogarak.
2022. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!