Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kormánycsapágyat is zsírozzam?

Kormánycsapágyat is zsírozzam?

Figyelt kérdés
Valószínűleg, legalábbis külsőre iparis félintegrált kormánycsapágyam lehet. 20 ezer km után még szépen forog. Kell zsírozni időnként?

2022. máj. 30. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ipari csapágy eleve zárt házú tudtommal, amit te nem bontasz ki otthon. Legalábbis pedálnál, és ezáltal "élettartam" zsír van benne. Ha szépen forog, hagyd békén.


Ha nem jót szóltam volna, azért a lepontozástól kíméljetek meg, csak segíteni akartam.

2022. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhasználtam már a jóisten se tudja hány biciklit, egynek se kellett megzsírozni a kormánycsapágyát.
2022. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nemrég szedtem szét az egyik biciklim elejét, mert - az országgal ellentétben - nálam kormányváltás volt, új villa is került be. A kormánycsapágyhoz nem kellett volna még hozzányúlni pedig 40k km felett vagyok biztosan ezzel a géppel. És ez nem is ipari cucc. Az iparit nem is tudod zsírozni, csak cserélni. Ha elkezd lógni, kotyogni, meg daráló érzés lesz mozgatáskor akkor ráérsz cserélni.
2022. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!