Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudom elsajátítani a...

Hol tudom elsajátítani a kerékpárszerelést? Vannak fórumok vagy könyvek, videók amiből tudok tanulni? Minden érdekelne, hogy a bicajomat magam tudjam szervizelni.

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Beirod googlebe ami erdekel.. vannak videok is.
2022. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-on konkrét szerelesekre keress rá. Sok jó videó van.
2022. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
GCN Tech, meg egyéb youtube videók.
2022. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen vannak videok,könyvek.
2022. jún. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megszerezni ezt a könyvet valami antikváriumban..


[link]


Képes illusztrációkkal kezdőknek is érthetően magyarázza el.

2022. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Én a youtuberól tanultam meg a legtöbb dolgot. Mondjuk van műszaki előképzettségem is, vasutgépész technikus (nem röhög! :D) plusz faterom is gépész szaki volt egész életében, úgyhogy már 3 éves koromban a műhelyben játszottam a szerszámokkal, alkatrészekkel. Tehát nem kellett a nulláról megtanulni a csavarok, szerszámok, mérőeszközök, csapágyak, kenőanyagok, görgőslánc, meghúzási nyomaték, stb fogalmakat. Illetve nekem elég egy youtube videóból az a néhány másodperc ahol azt trükköt mutatják amire nem jöttem rá magamtól elsőre.

Akinek semmi műszaki vénája nincs és nem is érti amit csinál, mit miért csinál annak sokkal nehezebb lesz. Nem mondom, hogy nem lehetetlen, de korántsem élvezetes. Én a szerelést is szeretem, nem csak a kerékpározást. Na meg főleg azt az érzést miután teljesen szétkaptam a kerékpárt, maj összeraktam és néhány minimális beállítás után tökéletesen működik.

Aki nem szeret szerelni, koszos lenni annak nem ajánlom.

Hely sem árt ha van ahol lehet koszolni, lehet szétpakolni, de ha valaki nagyon akarja, 40 négyzetméteres panelban is meg lehet oldani. 4 kerékpár volt a rekodrom az albiban annó :D

2022. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Uccsónak! Ügyes vagy, műszaki vénám nincs, de azért el szoktam boldogulni. Azért írtam ki a kérdést mert olyan dolog miatt nem boldogulok aminek a nevét sem tudtam😂 így nehéz volt rákeresnem, annyit tudtam hogy mikor összerakom a hátsó kereket és meghajtom, megszorul. Rájöttem a probléma okára csak egyenlőre speckó szerszám nélkül nem tudom megcsinálni, de majd....
2022. jún. 10. 08:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fotózd le az alkatrészt és írd ki nyugodtan itt kérdésnek, majd válszolunk. :)


És persza gugli:

[link]

Az angolt pedig lefordítod magyarra és meg is van.

Vagy nézegesd a webáruházakat!

[link] például

Nézegeted az alkatrészeket. szerszámokat és megtanulod melyik mi.

2022. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Google Lens alkalmazással ha lefotózol bármit, megkeresi neked hogy mi az pontosan.
2022. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!