Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van bármi létjogosultsága a...

Van bármi létjogosultsága a több 100 ezer Ft-os kerékpáros GPS-eknek?

Figyelt kérdés
A legújabb, legdrágább Garmin kb. 300.000 Ft. Nem értem mire jó ez, egy mobiltelefon sokkal többet tud és olyan programot használok, amilyet akarok.
2022. jún. 14. 15:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Végignézted, miket tud? Ne mond nekem, hogy azt mind telefonnal is produkálni tudod! Ezek profiknak való eszközök.
2022. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 L.. István ***** válasza:
100%
Ha neked elég amit a telód tud akkor a te számodra nincs értelme.
2022. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A telefonomban van gps, egy térképes alkalmazásba tudok általam tervezett utakat feltölteni és el is navigál. A Strava meg trackeli az útvonalat. Ha akarnék, tudnék mindenféle szenzorokat is csatlakoztatni. Mit tud még egy Garmin amire feltétlen szükségem lenne, még ha profi is lennék?
2022. jún. 14. 16:45
 4/19 L.. István ***** válasza:

#3: Csak görgess lefelé és olvasgass.


[link]

2022. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hypno ***** válasza:
100%

#3


Egy játékkonzol is primitív egy csúcskategóriás PC-hez képest és mégis van létjogosultsága és piaca.


Fogd fel ugyanígy. A profik nem svájci bicskákat, hanem célszerszámokat használnak.

Esetünkben nekik nincs szükségük olyan dolgokra miket egy telefon is tud, viszont hosszú üzemidőre, rázás és ütés, víz, stb. álló kivitelre viszont igen.

2022. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A hivatásos versenyzőknek lehet kellenek ezek, de egy átlagembernek aki csak teker, semmi értelme.
2022. jún. 14. 16:59
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy átlagembernek készül. Mintha írtam volna, már hogy profik igényeit elégíti ki. De azért szoktunk eladni amatőr versenyzőknek is.
2022. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 L.. István ***** válasza:
#6: Akkor ne vedd meg. Problem solved.
2022. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak arra van igényed, hogy kövesse az utadat és elnavigáljon. Másnak meg másra van igénye. Én például sosem értettem, mire jó egy kétmilliós karóra. De elfogadom, hogy vannak emberek, akiknek olyan kell.
2022. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan puccos holmi, amit ne lehetne eladni.
2022. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!