Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros útvonal tervezéshez...

Kerékpáros útvonal tervezéshez, melyik programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Alapvetőleg a Strava és a Naviki érdekelne, de minden más lehetőség érdekel.

#térkép #kerékpárút #Kerékpár útvonal tervező
2022. máj. 21. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha alapvetően a Strava és a Naviki érdekelne akkor én alapvetően a Strava-t és a Naviki-t ajánlanám. Mondjuk ebben az estben krvára nem értem minek írsz ki kérdést.


Minden más lehetőség esetén: mapy.cz

2022. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bikemap.net

Merretekerjek.hu

De most mar a google maps is tud bicajos útvonalat.

2022. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Garmin olyan szempontból jobb mint a többi, hogy fel van tüntetve, hogy melyek a népszerű útvonalak. Pl ha azt mondod neki hogy A-ból B-be szeretnél menni, akkor úgy köti össze hogy nem feltétlenül a legrövidebb, hanem a legnépszerűbb út a bringások között, pl +300 méter táv, de nem autók között kell menni, hanem kerékpárúton.

Garmin adja el a legtöbb kerékpáros GPS-t, szóval ezek való világból származó adatok, nem csak valami random algoritmus.

2022. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: strava is tudja ezt, igaz, csak előfizetőknek. Az ingyenes verzióban tudtommal nincs útvonaltervezés.
2022. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sports Tracker/Suunto app útvonaltervezője nagyon jó, azt is felismeri, hol van bringás tiltás.
2022. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Google térkép... ha az alapján nem tudsz magadnak útvonalat készíteni, akkor még ne menj közútra előbb tanuld meg hol közlekedhetsz, meg hol nem...
2022. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 A Google térkép önmagában pont nem megfelelő kerékpáros túra tervezéséhez, számos olyan útvonalat nem is tüntet fel, ahol kerékpárral minden gond nélkül lehet menni, de gepjarmivel nem. A kerékpáros útvonaltervezője javított valamit a helyzeten, de eléggé gyerekcipőben jár még.
2022. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7# mikor én kezdtem a sportot, még csak papír alapú térképek voltak amihez lépest a google kimondottan hightech... mégis tudtunk magunknak útvonalakat tervezni... akár Budapest-Roma távon is.
2022. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!