Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol találhatok jó minőségi,...

LevaLevikee kérdése:

Hol találhatok jó minőségi, erős kerékpár vázat?

Figyelt kérdés

Szeretnék építeni egy xc mtb kerékpárt. próbáltam keresni sok helyen vázat meg rugóstagot, de nem nekem tetszőt(szerintem nem minőségi) találnom.

Full schimano lesz a hajtása majd.

Elvárásaim: tudjak vele alapvetően terepezni, de azért nem komoly szinten(DH).

Szeretnék egy kisebb trükkeket is csinálni vele meg ugratgatni.(csak nagyon alapvető kisebb ugratókat próbálnák ki)



2022. júl. 12. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a ketet?
2022. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a magyar kinálat világszinvonalú. Amennyiben nem tescoban vásárolsz.


A merida,scott,specialized azért olyan bringakat(vázakat) gyárt amivel világbajnokságot lehet nyerni.


A hazai gyártás már nem ilyen szerencsés de azért akadnak jó vázak. Magellan. Caprine.

2022. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. A kerettől nézzünk el, de azért legyen 1 milla alatt.

2. Láttam azért ezeket, olvastam utánuk meg stb... , de azért gondoltam utánuk kérdezek.

Egy jó oldalt tudtok ehhez ajánlani, ahol tudnék ilyen vázakat nézni?

Lenne még egy kérdés, kicsit félve teszem fel, de a Decathlonos bringákról vannak pozitív negatív pletykák és hát annyira nem tudok kiigazodni rajtuk. Szerintetek? (Árulnak ott is vázakat meg stb...)

2022. júl. 14. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:

A dekát szeretik szidni,de nem tudom miért. Ha 150ezerért vesz valaki bringát akkor nevárjon tőle sokat. Ráadásul a termék ismertetőben is le van irva mire NE használd.

Erre jön a kérdés,hogy egy túrabringa jó a dirt-re. Aztán mintha nem kapott volna választ megy ugralni és csodálkozik,hogy elbaszódik.


Nos szerintem ár érték arányban jók. A termék ismertető nem viccből van.ezek után ha xc bringat veszel~600ezerért akkor egy korrekt bringát kapsz.


Vázat szerintem nem árulnak.

Én meridát vennék mert abban nem csalódtam.

Vagy GT-t mert tetszik.

Vagy cannondalet,de csak lefty-vel.

2022. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm szépen válaszod! A dekás ismertetőben pont pár napja néztem és le volt írva, hogy profi mtb-sek használták, tesztelték komolyabb pályákon, és ezért kérdeztem csak, de köszönöm!
2022. júl. 15. 10:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindent profi mtb-sek használnak probálnak.

Mert ha Jozsi bácsinak a keze alatt ketté törik a kormány akkor eltaknyol és meghal.

A profi eltaknyol,feláll és fél kormánnyal haza teker.

2022. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!