Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legjobb bicikli 100...

Melyik a legjobb bicikli 100 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Munkába járásra kellene,kb napi 4km távra. Fontos lenne,hogy masszív legyen,mert 90kg vagyok. A dechatlonos rockrider biciklit nèztem,az tetszik is,de elèg vegyes vèlemènyeket olvastam róla. Van annál a biciklinèl jobb ennyi pènzèrt?

2022. júl. 22. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
#10: De ha eldöntötted mit veszel akkor miért kérdezősködsz?
2022. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi,hogy mtb-ből van e jobb
2022. júl. 22. 19:46
 13/19 anonim ***** válasza:

Természetesen a montinak semmi baja nem lenne attól, hogy aszfalton használod. NEKED lenne kényelmetlen.

És ha tudod, hogy csak rövid, aszfaltos úton, munkába járásra használnád, akkor miért nem választanál inkább ehhez megfelő típusú, ideális kerékpárt??

Nekem pl. van egy öreg, gyengélkedő városi bicajom és egy modernebb trekkingem. Vajon melyikkel járok munkába (össz. 3 km) és boltba?? Hát, a városival, mert sokkal kényelmesebb. A trekking meg arra vár, hogy túrázzak vele. Pedig az elvileg "vegyes" felhasználású". És akkor még nem is montiról beszélünk, mert azt nem is szeretnék, fel sem merül bennem, hiszen nem hegyi terepekre járok.

(És mielőtt szó érné a ház elejét; Mindkettőt használtan, olcsón vettem, mert újból egy darabra sem futná.)

2022. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
ASzfalton egy trekkinggel kevesebb erőbedobással és/vagy gyorsabban jutsz el ugyanoda, mint montival. Nem lesz baja egyiknek se. De ha van egy személyautód és egy traktorod, te sem a traktorral indulsz el egy 500 km-es útra, mert az nem arra való.
2022. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Megelőztek a hasonlattal.

Még egy példa: Én (hülye) pl. felmentem city kerékpárral Dobogókőre, meg egyszer-kétszer erdő mélyébe, de sejthető, hogy ennek inkább csak szenvedés lett a vége..:( Mert az nem arra való. Ahogy a mountain bike sem városba.

De egyszerű: menj be egy bringaboltba és próbálj ki többfélét az összehasonlítás kedvéért.

2022. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 NTBS ***** válasza:
4km-re bármelyik új kerékpár megfelelő.
2022. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Aki még nézi a kérdést,segítene egy kicsit? Ezt a 2 biciklit néztem ki.


[link]


[link]


szerintetek melyik a jobb a 2 közül?Mtb-t szeretnék venni,mert ezek tetszenek.Ez előtt egy 40 ezres mtb-m volt,és nem volt vele egy kínzás munkába járni... Csak gyenge volt a hegesztés,és eltörött.

2022. júl. 23. 22:04
 18/19 anonim válasza:

Szerintem nincs baj a decatlonos biciklivel.

Nekem van egy riverside 120

Kona lava doma

Meg egy kipofozott bianchi.

Riversidal van a legkevesebb gond mert nagyon egyszerű.

2022. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem arra a napi 4 km-re teljesen mindegy, az semmi, a legolcsóbb bringa is jó lesz. A riverside valóban inkább városi közlekedésre van, de ilyen pici távra a monti is teljesen jó, ha neked az tetszik, vedd azt. :)

Annyira figyelj oda, hogy ha mondjuk szeretnél csomagtartót, akkor legyen hozzá felfogatási pont, meg a kitámasztónak is legyen helye, mert a sport célú bringáknál nem mindig van. Persze csak ha van szökséged ilyesmire, de gondolom munkába járáshoz ezek hasznos dolgok, ha mondjuk be akarsz vásárolni hazafelé, vagy be kéne vinned valamit. Én úgy látom amúgy képről, hogy az X-fact-en nincs. Illetve férjen el rajta sárvédő, de az a városikra és a montikra is gond nélkül rá szokott menni, szóval ezzel minden bizonnyal nem lesz gond, de azért érdemes meggyőződni róla.

2022. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!